10 lat posiadania Xboxa 360 sprzętowe podsumowanie Granie Na Spontanie


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=L6gQjicA7YkNajlepsze komentarze:

glut gl... Oglądam wiesz z kim
Doktor ... 3:34 taki sam model mam + jak masz tego małego PS2 to ja też mam OwO
Jeżeli chodzi ci o tego krzyżaka to jego budowa miała chyba ułatwić klikanie na ukos
Jedyną zmorą był jedynie kinect ale to sporadycznie bo zależnie od gry
adixon... xbox 360 mimo 15 lat dalej jest świezy mimo ze nie jest wspierany
adixon... gehhhh najlepsze konsola jaka mialem/mam (tyle że zepsutą) moj pierwszy model xboxa 360 byl taki jak twoj pozniej jak mi sie zepsul to wymienilem go na 11letniego elite (orientuje sie ktos ile kosztuje naprawa napedu)?
Dawx... Powiem tak pomysł z powitaniem jest ciekawy
Spike C... Jak oceniam XBOX 360 na najlepszą konsolą 7 generacji jakakolwiek powstała. Choć zdarzają się problemy techniczne, ale jak w to każdym sprzęcie.
Logacz... Xbox 360 tak samo jak ps3 mam około 10 lat. Fajne sprzęty do dziś ogrywanie są gry ?
JRSZ... Kącik Językowy z Michałem B)
Artur R... Ja nie mam żadnego problemu z gałką od pada i jak dla mnie jest to najlepszy pad
Ca?e Te... A ja pamiętam jak ta maszynka miała u ciebie parę lat stażu na półce cholera jasna jak ten czas leci
Norbert... Ogólnie to pamiętam że gdy wychodziły Xbox360 i PlayStation 3 to pod względem oprogramowania, systemu operacyjnego MS miało lepszy i przyjaźniejszy interface, w każdym momencie jak mówiłeś miałeś podgląd do osiągnięć, listy znajomych, chatu bez zamykania gry co czyniło go jako jeden z lepszych systemów konsolowych bo w PS3 jak dobrze pamiętam dodano to dosyć późno gdyż Sony musiało cały system przemodelować by osiągnąć efekt podobny do produktu MS bo pierwotnie ten interface wyglądał tak że gdy kliknąłeś PS Button miałeś do wyboru przejście do menu, wyłączenie pada lub konsoli i to wg mnie było podobne do starszych konsol gdzie reset konsoli pozwalał na zmienianie płyty i granie w inna grę, takie moje spostrzeżenie, a o RROD to jak mówiłem ostatnio w poście że z reguły starsze edycje Arcade, Core i Premium bardzo szybko padały przez to odchodzące spoiwo pomiędzy procesorem a płyta główna, bo zabraniano już lutowania przy użyciu ołowiu i trzeba było co innego wymyśleć, ja mam wersję Elite Jaspera więc się z tego cieszę bo to jedna z lepszych wersji konsol jeszcze posiadająca karty pamięci a czy posiadała pamięć Flash to już nie wiem bo nie chce rozkręcić konsoli by zaraz czegoś nie namieszać, ogólnie to z tego co się ostatnio dowiedziałem to to że pierwsze wersje pobierały w szczycie 205W około by w tej najnowszej wersji E pobierać 120W, to jest ciekawe bo podzespoły były dosyć wymagajace pod względem zapotrzebowania na zasilanie
Kes... Siema
Davek... Pierwszy , kiedy coś z psp