Julia Przyłębska: Trybunał Konstytucyjny nie jest trybunałem Julii Przyłębskiej CAŁY WYWIAD TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=wXqBnmHCPegNajlepsze komentarze:

Edward ... TVP za czasów rządów PiSu to prostacka propaganda, gdzie kłamstwo, kłamstwem, kłamstwo pogania. Telewizja TVP, w której prezesem jest chyba największy kłamczuch w Polsce Jacek Kurski, nie może być rzetelna, zamiast kłamstw w TVP, proponuję oglądać rzetelną prawdę, która jest smutna, bo PiS to instytucja przestępcza wdrażająca w Polsce Dyktaturę. Rzetelną prawdę można oglądać na przykład w poniższym linku (lub subskrybując, oglądać regularnie i zaprosić do oglądania znajomych):

https://www.youtube.com/watch?v=D6n1HqfesdA
Sylwia ... Jaki Trybunał Konstytucyjny? Nie nazywajmy szamba perfumerią. Przestępcy PiSowscy, do których między innymi należą Julia Przyłębska, Krystyna Pawłowicz i Stanisław Piotrowicz, zrobili z Trybunału Konstytucyjnego instytucję przestępczą do wdrażania Dyktatury Polsce, nawet nie ma zdjęć z nielegalnego powołania do tej instytucji Pawłowicz i Piotrowicza przez przestępcę, przyszłego więźnia Andrzeja Dudę, bo takie zdjęcia zaszkodziły by wizerunkowo "Maliniakowi" przed naiwnymi podkarpackimi wsiami i moherami z radia Mariola.
Edward ... Obecny Trybunał Konstytucyjny to instytucja przestępcza z „Marionetkami Kaczyńskiego”, biorąca czynny udział we wdrażaniu Dyktatury w Polsce na wzór Białorusi.
Thomsen... Andrzej Duda mnie pozdrowi pls
Qzen fr... Widok Piotrowicza, prokuratora stanu wojennego w todze sędziowskiej, wydającego wyroki w imieniu Trybunału Konstytucyjnego "wolnej" Polski, bezcenne!
Teresa ... Witam Panią Prezes TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO ,milo Panią wiedzieć , Madrego Człowieka aż milo posłuchać