Lewica ich nienawidzi. Sprawdź jak! R. Warszawski o akcji Super Straight wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=5gk0oQomrP8Najlepsze komentarze:

Tomasz ... Bardzo mnie cieszy, że robicie takie programy i że świadomość mężczyzn wzrasta. Z jednej strony 100% racji na przykład z tą ścianą po 30tce a z drugiej strony to Tinder i inne portale pokazują, że nawet 35 i więcej letnia kobieta w dalszym ciągu mają wymagania. Roman Warszawski klasa sama w sobie !
trus ka... ???
juza270... Ciekawy i bardzo wartościowy wywiad. Jednakże wypowiedź na temat tego że to mężczyźni zbudowali świat jest trochę za bardzo uproszczona. Istnieją uwarunkowania biologiczne, które przekładają się na to że mężczyźni są silniejsi fizycznie i inaczej działa ich psychika- natury nie oszukasz. Ale tak naprawdę dorobek ludzkości to wypadkowa działania zarówno mężczyzn jak i kobiet, każda płeć była niezbędna i musiała odegrać swoją rolę, aby ostatecznie osiągnąć ten poziom rozwoju (wspomniane tu wieżowce).
Gaga B... Ja też uważam, że strona przeciwna (postępowa lewica) opanowała wszystko: platformy społecznościowe, pieniądze różnej maści fundacji, pieniądze samorządów, większość partii, humanistyczne kierunki na uczelniach itp. Nie ma co z nimi konkurować na tych płaszczyznach. Trzeba tworzyć wszystko co normalne poza tymi sferami.
Emila E... MGTOW i Rdpill odradza małżeństwa mężczyzną, a później narzeka, że kobiety nie mają partnerów i dzieci. Ciekawe.
Emila E... Wiek mężczyzny też ma znaczenie w poczęciu dziecka. Po 35 roku życia plemniki się degradują.
Pedro V... Moja orientacja jest zdecydowanie i jednoznacznie nierozerwalna z preferencjami i nie będzie inaczej.
Emila E... A faceci nie odrzucają porządnych dziewczyn? Nie wcale ?????
Filip K... Konkretnie otwiera głowę, a czas leci ⏳
MatsyaA... Tak. Ten świat zbudowali mężczyźni. Zawsze w takich razach widzę tych robotników budowlanych w Nowym Jorku siedzących na belce kilkadziesiąt metrów nad ziemią i zajadających śniadanie i mówię sobie dla rozweselenia "Parytety! No tak, dzisiaj kobieta może samotnie płynąć dookoła świata bo to się stało łatwiejsze dzięki technologiom stworzonym wyłacznie przez mężczyzn. I nie, nie jestem żadnym mizoginem. Oj! Wręcz przeciwnie.
Pawe? D... ?
MatsyaA... Po pierwsze nie ganiać za kobietami! Święta prawda. Same przyjdą. Prawda.
Whicked... Roman Warszawski genialny gościu! On ma jakąś swoją stronę czy coś? Dzięki za odpowiedź!
Emila E... W Europie Zachodniej to Muzułmanki rodzą.
MrDeath... Dzięki księżniczkom Islam będzie górował a wtedy zobaczą jaki to będą mieć feminizm.
MatsyaA... W czasie dość już długiego życia przekonałem się, że mężczyzna nad partnerką musi mieć jakąś istotną przewagę. Inaczej marne widoki.
Emila E... Aha mam 25 lat i nie mam już prawa ułożyć sobie życia mieć męża i dzieci. Nie wszystkie kobiety miały okazję być w związku.
MatsyaA... Z tym wiekiem u kobiet to bym nie przesadzał. Mój przyjaciel mawia: Dla mnie kobieta może mieć i szesnaście lat, byleby młodo wyglądała. ;-))
MatsyaA... Insel? Dobrze słyszę? A co to? Aaaa dobra, pan Warszawski powiedział "involuntary celibacy", ok.
MatsyaA... Q...! Ale ich je... dzie w tych czterech literach plus.