Budka: Wetowanie budżetu UE to zdrada polskiej racji stanu TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=8LRkDccBG24Najlepsze komentarze:

Micha? ... Nie rozumiem dlaczego narodowy plan odbudowy musi być zatwierdzony przez KE? To znaczy że rząd jest podległy KE. Nie rozumiem dlaczego NPO dawne UFO nie nazywa się funduszem zadłużenia bo de facto jest to kredyt którego nie będziemy w stanie nigdy spłacić. Coś w rodzaju kredytu frankowego który w założeniu miał to że nie da się go klientowi spłacić a bank nie dość że odzyska pieniądze z dużą nawiązką ale przejmie też nieruchomość na którą brano kredyt.
Basia... Dla PO chlebem powszednim jest rozsiewanie dezinformacji dookoła.
Zapominają tylko ,że kto wiatr sieje,ten burzę zbiera .
Polska ... W Indiach Platforma obywatelska to znaczy koalicja obywatelska została by zlinczowana za atak na swój kraj
Polska ... Dobrze że to już koniec Platformy obywatelskiej,oni są już skończeni,szkoda oddawać głos w w wyborach na nich bo tylko się zmarnuje
Polska ... Ludzie z Platformy obywatelskiej to znaczy koalicji obywatelskiej powinni być wydaleni z Polski ,oni są tak jak terroryści tylko że nie zabijają ludzi
Stan Ni... Domorośli stratedzy szkodzenia Polsce z Budką na czele obudzili się z ręką w nocniku - absurd działań politycznych tych mędrców skutkuje wypędzeniem platformy w pułapkę .Głosowanie w sejmie za lub przeciw funduszowi odbudowy może platformę tylko ośmieszyć i zmusić do zjedzenia przysłowiowej żaby .Mędrzec Budka zbiera żniwo swojej ignorancji czyli najzwyklejszej głupoty .
Lnak Ln... Potwierdza się, to co sugerowano od dawna. Platforma Obywatelska to antypolska partia. Jaki kolejny krok, w tej sprawie?
Dzienni... rachoń czemu o tym nie zrobisz programu co ? https://www.youtube.com/watch?v=2grBuLCtn8o tylko dzielisz te stare niedołężne babcie ? haha prawda w oczy kole co ?
Gra?yna... Nie dziwi nic ! PO zawsze tworzyli ludzie niekompetentni i pozbawieni odpowiedzialności za państwo ! Polityczne miernoty !
W?odzim... PO ból ból ból toniemy ratujcie się kto może. Butka.
Andrzej... To że 0ni są anty rozum to jedno A ci co głosują na poko to kim są pranksterami czy bardziej debilami?
jan kow... Budka piwo Cię się wylewa... Pod trybunał stanu!
Rafa? E... To co mi się najbardziej podoba, to że TVP rzuca post, ludzie się żrą, a Pan Prezydent nawołuje do odrzucenia podziałów?????
Felek... Gdyby buda był przy korycie, te miliardy ?,a tak to musi się obejść smakiem?
Krzyszt... Jedynym sukcesem PO przez te 20 lat istnienia to było chyba tylko jej powstanie Sztandar uPOśledzonych wyprowadzić uPOśledzeni są już zamiecieni tylko jeszcze o tym nie wiedzą Mając takich "geniuszy" jak Budka Kierwiński Nitras Kropiwnicki Szczerba Tomczyk ?mogą zapomnieć o czymkolwiek Nienawiść do PiSu odbiera im resztki rozumu Będąc w opozycji nie krytykuje się wszystkiego jak leci tak jak robią to uPOśledzeni tylko to co jest do kitu uPOśledzeni więcej by zyskali gdyby wyciągali wnioski a tak walą głową w mur I mowiąc ciągle że PiS to PiS tamto że wszystko co jest od PiS to jest be tracą kolejne procenty I tak już cienkiego sondażu Dobrze że PiS wyp...dolił was od koryta I nie zdążyliście wszystkiego sprzedać Zaprzańcy Zdrajcy Hipokryci Wrogowie Polski Używając języka miłości Marty Lempart Wyp...dalać ?Tusk przybijał żółwiki z Putinem Komorowski rechotał się na lotnisku podczas przylotu trumien z ciałami Kopacz uśmiecha się robi zdjęcia I pije kawę w prosektorium Nawet w takim miejscu nie mogli ukryć radości z tego co się stało To są "elity" uPOśledzonych ??
Krzyszt... Pokazywać więcej uPOśledzonych w środkach przekazu a możemy być spokojni
Jolanta... Od kiedy oni tak myślą przecież cały czas latają do uni skarżą nagła budce Unia nie liczy sie
Jolanta... Platformie to oni sami sobie nie wierza
Jolanta... Platforma to nikt wiarygodny
Prawy M... Popieranie funduszu zadłużenia jest zdradą Polskiej racji stanu.
Pamiętajcie im więcej UE tym mniej Polski.