„Platforma pitu pitu". Poseł Lewicy: Jesteśmy gotowi na poparcie ratyfikacji TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_MfVAdN4CbwNajlepsze komentarze:

Marian ... Brawo panie pośle
Wojtek ... Khazarski przewał na kasie w/g PISraela
Organizacja kopertowych wyborów prezydenckich miała pochłonąć niemal 700 mln zł. To dwa razy tyle, co koszt tradycyjnej formy elekcji. Raport NIK ujawnia kulisy wyborów.
Na ponad 698 mln zł wyliczyła Poczta Polska koszt zorganizowania wyborów korespondencyjnych. Tyle też skłonny był wydać PiS, aby ten pomysł przeforsować - pisze "Dziennik Gazeta Prawna", który dotarł do dokumentu pokontrolnego NIK.
Ostateczna wersja ma raportu ma zostać opublikowana 18 maja.
[Rara A... PI, PO, PSL czy SLD co za różnica? To są mafie nie dbające o Polskę.
Konfederacja? Hmmm kontrolowana opozycja? Mamy wybór czy idziemy w Rewolucję?
W kazdym razie trzeba dorwać Morawiecgo zbrodniarza i wymierzyć mu sprawiedliwość, to teraz najważniejsze żeby tego zdrajcę dorwać.
Niestety to nie natąpi bo tępy ciemnogród w Polsce jest podzielony i nie potrafi się dogadać, owe partie zadbały o swoich fanatyków (głownie chodzi mi o ciemnogród wyznawców PIS i PO - dwóch największych mafii w Polsce)
Tadeusz... JAK SLYSZE POLITYKOW POPSL ZE ONI BUDOWALI TO NIEWIEM JAK MOZNA TAK KLAMAC ONI NIGDY NIC NIE BUDOWALI TYLKO NISZCZYLI NIE CHCIELI POLSKI TYLKO UNIE WSZYSTKICH ZDRAJCY
Tadeusz... POPSL PRZEZ 8 LAT NISZCZYLI POLSKE I POLAKOW A ZA BALCEROWICZA LUDZIR ODBIERALI SOBIE ZYCIE I UMIERALI Z GLODU TUSK NAS GLODZIL LIKWIDOWAL NASZ KRAJ NIEMIECKI FASZYSTA
Jan Kow... Polską rządzą zdrajcy, neo-komunistyczne, lewackie kur*y gotowe sprzedać Polskę, uzależnić od zagranicy, zadłużyć wszystkich na pokolenia. Niszczą nam kolejne branże przemysłu. A PiSowski elektorat, te naiwne, głupie, stare, zmanipulowane barany wiwatują z radości.
Gra?yna... PO jak Muppet Show rozśmiesza Polaków do łez kolejny sezon ! ???
Tadeusz... ZA CZASOW POPSL TO BYLY NAJGORSZE RZADY W POLSCE PIENIEDZY NIGDY NIE BYLO WSZYSTKO SPRZEDAWALI I PRYWATYZOWALI BO NIE BYLO PIENIEDZY A LUDZIOM ZYLO SIE CORAZ GOZEJ RZADZILI PASOZYCI NIEROBY NIEUDACZNIKI
Ryszard... POlexit PO-lexit ha ha
Cinka D... Popaprańcy już na dnie. Budka kłamliwy zdrajca - w grudniu krzyczał, że kto nie poprze ratyfikacji to Trybunał Stanu, a w kwietniu już nawołuje żeby nie popierać ratyfikacji. Niewiarygodni, zakłamani ANTYPOLSCY. Widocznie Tusk dostał nowe wytyczne od Niemców.
Prawy M... #POLEXIT
Micha? ... rahon za te kłamstwa będziesz się smażył w piekle razem z diabłem kaczyńskim !!! ??????
margare... Znów targowica liberałów i oligarchów dąży do rozbioru Polski .
W?odzim... PO już na dnie
Joaquin... Pis z lewactwem ramię w ramię
Tomek L... Gł media i rząd pod sąd !
Danajan... no no no mocna ocena bylego koalicjanta