Włącz Filmy na pełnym ekranie

Jutrznia | 4 maja 2021 | Św. Floriana Maskacjusz TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ZOGURGLiYXgNajlepsze komentarze:

Bernard... Szczęść Boże !!! Bogu niech będą dzięki za wspólną modlitwę Amen???Pozdrawiam☺
Basia P... ?❤️?Modlitwa poranna na wtorek
Nastał poranek, słońce już wschodzi. Znów wołam do Ciebie Panie: strzeż mnie dziś od grzechu, oszczędź mi cierpienia. Pilnuj języka, by kłótni nie wszczynał. Przed złudnym obrazem zasłaniaj me oczy. Niech moje serce czyste będzie i od gniewu wolne. W jedzeniu i piciu daj umiarkowanie. Pożądliwość zmysłową trzymaj na uwięzi. A gdy dzień ku zachodowi się nachyli, pozwól, abym radością czystego sumienia, Tobie, mojemu Bogu, wdzięcznie zaśpiewał: Ojcu naszemu na niebieskim tronie, Jego Synowi i Duchowi Świętemu, chwała niech będzie, teraz i na wieki. Amen.

Wszechmocny, wieczny Boże, pozwoliłeś mi ten dzień rozpocząć. Osłaniaj mnie dzisiaj mocą Twej dobroci. Strzeż mnie nie tylko od każdego grzechu, ale o coś więcej jeszcze Cię proszę: pomóż mi myśleć, mówić i czynić to tylko, co Tobie się podoba. Przez Chrystusa, naszego Pana. Amen.

Dziękuję Ci Panie, dziękuję za każdy nowy dzień i że wszystkie me troski Tobie powierzać mogę. Dziękuję za przyjaciół i za każdego człowieka i za wrogów największych, którym przebaczam. Za miejsce pracy dziękuję i za każdy drobiazg, co mi radość sprawia. Za wszystko przyjemne i jasne i za muzykę dźwięczną dziękuję. Dziękuję za przykrości i za każde dobre stówo do mnie skierowane. Dziękuję za Twego Słowa pouczenie i za Ducha Świętego, którym mnie umacniasz. i za to dziękuję, że wszystkich ludzi, jak swe dzieci kochasz. Dziękuję za Twą dobroć, która nie ma granic. Dziękuję za to, że w Tobie ufność mogę pokładać.
Gra?yna... Bóg zapłać❤
Taja... Dziękuję. Niech Cię Bóg błogosławi ?
Dorota ... Bo przemówił i wszystko się stało ?. Amen ?? Miłego dnia wszystkim ?
Marta K... Bóg zapłać, Maskacjuszu
Wanda K... Św Florianie, wstawiaj się za nami u Boga
Ewa Jan... Amen ❤
Karolin... ALLELUJA ?
Ewa Pat... Św. Florianie powoluj do służby z mojego rodu, chroń od złego i błogosław każdego dnia. Dziękuję. Przepraszam za tych którzy nie wierzą w Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Twoje owoce niech będą wiarą na pokolenia, a my uczniowie Twoimi świadkami aż do nieskończoności świata. Króluj w moim i ich sercu Amen
Magdale... Szczęść Boże Kochani ❤❤❤
Halina ... ❤️
Beata ?... Nic nic nas nie odlaczy od Boga ??
Kasia J... Alleluja! Miłego dnia Wszystkim!
Piotr M... Amen
M. R....
Piotr M... Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus