Wyciekły ZDJĘCIA ze Smoleńska! Winna jest ROSJA | WIADOMOŚCI Bądź Na Bieżąco


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=SbNT8NWJP8QNajlepsze komentarze:

Karol M... Ciekawe dlaczego grypa się tak szybko i dobrze nie mutowała bo dziś mielibyśmy grypodżille nie do zatrzymania ??
Karol M... Ten wirus ma zajebis.. trenera, tyle wariantów przez jeden rok to normalnie szok. Jakby Smuda miał przygotowane takie warianty dla naszych piłkarzy: włoskie, brytyjskie itd to byśmy byli mistrzami świata jak nic ?
Lloyd M... Witam serdecznie
Kazimie... Pan jesteś podrzegaczem wojennym
Cel pańskiej działalności jest nieznany
Piotr... Wykrywają nie wiadomo co i sami nie wiedzą czym są i co robią a o wykryciu tego czegoś w czymś lub w kimś przez tych o kim nie mówimy jest niemożliwe bo oni nie istniją.
Kasia P... Nawet jak czegoś nie ma to i tak znajdą????
Zofia G... Niedługo każda ulica będzie miała wiadomo co??
Bbbhh F... Tymi atakami na Rosjie ?? to juz obrzydły. Przez 11 lat nic nie zrobili a Tera wyciekło to i owo ????
Michonn... Zdjecia wyciekly w 2011 lub 2012 !!! Pamietam bo je widzialem
KaXLeH... Bo te wszystkie virusy to bioterroryzm trzeba zadać sobie pytanie komu się to najbardziej opłaca. Trzeba się zastanowić czy to nie nowa metoda wojny typu kamikadze ,pacjent zero który podróżuje po krajach np eu i innym worgim państwom Chin,Rosji ,Iranu ,,koreji północnej w tamtych krajach jest jakby spokojniej ...
zaq... pytanko..wy czytacie poprostu akrtykuly z wirtualnej polski ?
Psuj Ps... Kto podzieli się ze zdjęciami potrawy smoleńskiej?
Barbara... No i super niech się rozwodza Wariatów trzeba oddzielić We łbach się pierdzieli za dużo kasy mają
Bozena ... Witam serdecznie
Tomek L... Przestępcy , kolaboranci z PISyjonistów , POlewaków z pomocnikami działają nielegalnie ! Łamią prawo i Konstytucję nagminnie ! Z całą pewnością ratyfikacja funduszu odbudowy wymaga większości 2/3 sejmu !!! Naganiają i robią zakazane eksperymenty medyczne na ludziach . Pod pozorem plandemii łamią prawa człowieka , rozkradają nasz Kraj i całe społeczeństwo ! ...
Bij Gom... Przyczyną inflacji jest tchórzostwo i pazerność. Jak wirus przycichnie i przyjdzie kasa z Unii (oby dla firm i nic dla państwa) to powinno być ok. Te spekulacje walutowe to mi coś śmierdzą.
Ewa Kra... Wirus grupy zawsze się mutował. Na grypę trzeba było się szczepić każdego roku z powodu mutacji. Wirusy towarzyszą ludzkości od początków istnienia świata.
Tros Yz... A przeglądarka to może być TOR ?
gorwil... Czy można nie stukać w stół? Bo przenosi się to na mikrofon i jakby bulgotało np. tu 16:24, 12:46, 7:40. Dziękuję
franz69... Zdjęcia były dostępne już kilka dni po katastrofie