RTCK Espresso ☕️ 52 Życiowe Drogowskazy RTCK TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=9sLZZAqoXhoNajlepsze komentarze:

Agniesz... Brawo Piotrze!...słowo Boże za którym pragnę iść ale nie zawsze ta ścieżka jest prosta... dziękuję za dziś
Angela ... "Skoro jesteś świątynią Ducha Świętego to przyjrzyj się jak ta świątynią wygląda..." Ogień ? Coś czuję, że będę dziś chodzić z tym pytaniem cały dzień ?️?️?️ ? Najlepszym drogowskazem jest Bóg. Myślę, że to Jego musimy nieustannie pytać o swoją DROGĘ, bo to On nas stworzył, zna nas lepiej niż my samych siebie, wie jakie mamy talenty ♥️
Naszymi drogowskazami mogą być też ludzie którzy nas kochają, chcą dla nas dobra, chcą widzieć nas szczęśliwymi. Przez takie osoby Pan Bóg do na mówi ?️ ?️ Tak jak przez żonę Majkela ???
spiosze... najlepszy odcinek!!! Oglądałam razem z mężem :D : D: D szturchałam go, żeby się upewnić że słucha i nie przysypia ;)
Klaudia... Z tymi życiowymi drogowskazami to nie małe wyzwanie, aby patrzeć lub słuchać tych odpowiednich. Często te prawidłowe zagłuszane są przez te które są w Świecie bardziej, częściej widoczne, a nie koniecznie prowadzące tam gdzie chcemy dojść. Właściwie, jeśli dobrze zdefiniujemy czego chcemy, powinno nam się łatwiej szukać tej odpowiedniej drogi. Bardzo często nam się coś wydaje, że tego potrzebujemy, tego chcemy, a tak na prawdę to jest tylko jedna w wielu strategii, która nie koniecznie musi się dla nas sprawdzić, równoczesnie dla kogoś innego będzie akurat odpowiednia, zależy to od sytuacji danej osoby. W moim przypadku jest mi ciężko odnaleźć tę drogę, nie znajduję osób w podobnej sytuacji do mojej, jednak nie przestaję jej szukać w Piśmie Świętym i poszczególnych działaniach innych osób wokół mnie ?
Oo nieee, tylko nie ten dzwonek! Już od jutra będę znowu go słyszeć 100 razy na dzień ?
Ewa Brz... Piękny odcinek, taki do obejrzenia jeszcze ze dwa razy ? 
A co w sytuacji, gdy mąż nie słucha swojego drogowskazu, w sensie Żony? ? Mój ma jakiś wewnętrzny opór - siłą próbować czy odpuścić? ?
Magdale... Moja mama udzielajac błogosławieństo przed ślubem mojemu bratu i narzeczonej powiedziała "... a drogowskazem niech Wam będzie Dziesięć Przykazań. I nigdy nie zapominajcie o Bogu." Byłam wtedy małym dzieckiem, zapamiętałam te słowa do końca życia.
Ewa Dzi... Ode mnie wszyscy wychodzą szczęśliwsi ,po prostu cieszą się ,że nie będą mieli ze mną więcej do czynienia ??
Krystyn... No hej, fajni jesteście. Ja czesto zauważyłam że to co mój mąż mówi to trochę słowa Boga. Najśmieszniejsze w tym wszystkim ze on często do kościoła nie chodzi. Miłego dnia.
katarzy... Krótko. Staram się??
1972Iwa... ???Dziękuję za poranne super espresso. ... Plan dnia ...o to..to..Wszystkiego dobrego i pięknego dnia ?
Do usłyszenia ??☕?
Katarzy... Mega pozytywne chłopaki, a dziś dzwoneczek mnie rozwalił na łopatki, proszę częściej ?
Katarzy... Chyba padł jakiś rekordzik długości odcinka :D zawsze to kilka minutek dłużej na poranne delektowanie się kawusią posłodzoną perlistymi głosami