Powtórka Star Wars: Trylogia prequeli Sfilmowani


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=UsIYNbUNbI8Najlepsze komentarze:

Krzyszt... Oj tam oj tam, to ma być możliwie najłatwiejsza do trawienia papka dla mas na bazie mitopodobnej, niezbyt zbornej historii na które pójdzie maksymalnie duża liczba ludzi, dlatego musi być maksymalnie oderwana od codzienności - tutaj efekty specjalne. To inwestycja a treści są jakby produktem ubocznym i swoistą kulą u nogi kolejnych reżyserów. :)
Wiktori... Jak ja na to czekałam!
nopcim... I, II i III są bardzo spoko. O wiele lepsze niż najnowsza trylogia
blindzi... Ja akurat zdecydowanie wolę ten skokowy/urywkowy styl starej trylogii to jak przedstawiony jest np wspominany Kai Loren nudzi i psuje rwaną rytmikę serii.
Alicja ... Co do anegnot, to w podstawówce mieliśmy taką małą grupę fanów Star Wars, w której też był nasz nauczyciel W-Fu. Wszyscy mieli jakieś wybrane imiona postaci i ten nauczyciel W-Fu się nimi do nas zwracał. Razem często komentowaliśmy jakie to części 1-3 nie są straszne.
Bartek ... Miałem szczęście poznać historię gwiezdnych wojen od prequeli, nie mając pojęcia jak wygląda oryginalna trylogia (i nie byłem wtedy dzieckiem). W takim układzie dostrzega się jeszcze wyraźniej wady 1 i 2 trylogii ale i tak już po mrocznym widmie wkręciłem się w to uniwersum na całego. Ciekawe ile jest takich przypadków jak ja bo nigdy kogoś takiego nie spotkałem
Przemys... Po częsci zgadzam się z Wami.
Pograjcie w ping-pong-a na TV turystycznym z lat 80-tych. 2-ie kreski odbijały punkcik - jesli chodzi o gry
Filmy zmieniły się - od np. "Kleopatra" z Hollywood-u, przez "Ostatniego Mohikanina" i "Waleczne Serce", lub inne późniejsze.
Jednak chodzi o kasę. SGI miało zarobić na swój rozwój. Seria gwiezdnych wojen jest i była trampoliną do wybijania się firm amerykańskich i innych, które później mogły oczekiwać większych gratyfikacji, bo w portfolio miały Gwiezdne Wojny.
Ja bym chciał zagrać w Gwiezdnych Wojnach jako postać 3-cio-planowa ;) - bo nie dostałem się do serialu "Gry o Tron" ;) - żartuję. Nie mam czasu na takie... Hmmm. Podeślijcie, gdzie można zapisać się na kastingi do filmów?
Zdrowia i powodzenia...
Pozdro.
Przemo (1979)
PS.
Jako jakie postacie chcielibyście zagrać i w jakich filmach i w jakich serialach?
"Grizłoldy" - odpadają ;).
Katarzy... Bardzo chętnie obejrzałabym powtórkę Marvela w waszym wykonaniu ??☺
91pawpo... Co jak co, ale prequele górują nad sequelami w kilku aspektach:
1. Muzyka J. Williamsa. Czy pamiętacie jakikolwiek muzyczny theme z sequeli, który nie jest powtórką z oryginalnej trylogii?
2. Prequele mają bardziej spójną i przemyślaną wizję fabuły i świata przedstawionego. W sequelach nie mamy pojęcia jaka jest sytuacja w galaktyce, skąd wziął się First Order itd.
3. Mamy mniej mizdrzenia się do fanów oryginalnej trylogii
Radziu... Prequele to moje ulubione SW, oglądam je na nowo co jakiś czas od ponad 15 lat i z każdym rokiem doceniam je bardziej
Marcin ... Fajnie by było jakbyście zrobili powtórkę mcu
Amber F... Ja akurat wychowałem się na klasycznej trylogii, ale trylogia prequeli jest dla mnie w porządku. Bo to Lucas. Trylogie sequeli to można wyrzucić na śmietnik. Nie podzielam poglądu autorów, że najgorszy jest Atak Klonów,. Dla mnie najsłabszą częścią było Mroczne Widmo (może wpływ na to miała postać Jar-Jara i ogólnie targetem był młodszy widz, a ja wtedy już byłem dorosły). Najlepsza część to Zemsta Sithów, potem Atak Klonów i na końcu Mroczne Widmo.
Maria B... Jedna zabłąkana duszyczka zgłasza się na posterunek ??
Patryk ... Klocki były fantastyczne. Jestem w Waszym wieku, a i też z wielką chęcią ułożyłbym jakiś zestaw. :-) Z dwadzieścia lat minęło odkąd miałem z Lego i Cobi styczność. Z gwiezdnowojennych Lego miałem zestawy z Vaderem, C3PO, R2D2 i droidami, sentyment mocno.
Agniesz... Najbardziej uderza mnie to, że Amidaala - ukazywana jako orędowniczka pokoju, prawa senator szukająca pokojowych rozwiązań i rozmów, potępiającą wojnę, cierpienie i niesprawiedliwość - w ogóle nie reaguje na wyznanie Anakina, że wyrżnął, zabił całe plemię ludzi pustyni, nawet dzieci. Przecież to jest tak niewiarygodne, całkowicie niezgodne z charakterem Amidaali. Zawsze mnie to denerwuje. Wg jej charakteru powinna zareagować gniewem, zgrozą, oburzeniem...no ale wtedy nie było by ich dalszego związku i całkowicie niewiarygodnej przemiany Anakina.... I szkoda mi znakomitej aktorki, która pewnie musiała czuć się z tym bardzo niekomfortowo.
Easnadh... Byłam w kinie na I części (któregoś pięknego dnia mój ojciec po prostu posadził mnie przed telewizorem i kazał oglądać z nim starą trylogię, a potem poszliśmy do kina...), potem nie mieliśmy jakiegoś parcia na premiery i na szczęście scenę z piaskiem oglądałam za darmoszkę na Canal+, w domu. Moją najulubieńszą częścią jest właśnie "Mroczne widmo" z prostego powodu, że tylko tam jest Qui-Gon Jinn. Qui-Gon chwycił mnie za serduszko i nigdy nie puścił ;)
Natalia... Ja jestem z tych dziwnych osób które uwielbiają Mroczne Widmo. Prawdopodobnie dlatego ze był to film który najwięcej razy oglądałam jako dziecko. I do dziś ile razy ogladam zawsze chowam głowę w poduszkę w momencie gdy Qui Gon przechodzi przez te drzwi i ginie w pojedynku. ( rocznik 95)
joannap... Dla mnie Mroczne Widmo i tak jest lepsze niż Skywalker: Odrodzenie.
Dawid K... Teraz tylko czekać na oryginalną trylogie. ?
genpete... Ja nie widziałem ani jednego z tych filmów?