DONALD TRUMP powraca założył własne social media! Lewica WŚCIEKŁA! Artur Kalbarczyk wRealu24! wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Z3usrIMWlwkNajlepsze komentarze:

Teresa ... Pieknie ?????????TERAZ PRAWDA BEDZIE ĢÓRĄ ??????
Lucky X... ?
Maria K... Ok.
Widelka... Panie Krzysztofie zawsze klasą i elegancją
Jan Tar... Rodacy !! Policja nie jest Organem Wykonawczym Polski, Jest zarejestrowana jako firma Ochroniarska w Nowym Jorku przez Korporację III RP w 1989 r .pod nr. DUNS .422260389. i służy do ochrony Mafii Rządzącej. Nie mają żadnych praw wobec obywateli Polski a tym bardziej do napadania na nich czy karania.Mówcie im o tym na wiecach ,bo oni nie wiedzą że zostali oszukani i są wykorzystywani nielegalnie przez ich tzw.Przełożonych którzy im tego nie powiedzą a biorą udział w układach Mafijnych Rządzących...
Ewa Jas... To ten Pan Artur, który mówił że Trump wygra? i mącił Polakom w głowach?????
Sebasti... Pozdrawiamy
Alhena ... Bideta do pentagonu nie wpuścili..to co to za prezydent??
Krzyszt... POWTORZE SLOWA KLASYKA. "TRUMP JAK MALPA RAZ W PRAWO RAZ W LEWO" TAKZE NIE ZACHWYCAJMY SIE TRUMPEM. MOGL ZROBIC O WIELE WIECEJ PRZEZ 4 LATA. TO WOJOWNIK BEZ MIECZA. KASE MA I DUZE EGO. JEST W STANACH TAKA GWIAZDKA NAZYWA SIE - CANDACE OWENS . TO JEST WOJOWNIK . JAK BYM KONFEDERACJE SLYSZAL JAK JA SLUCHAM. JEST MLODA ALE NIE DO ZAGIECIA , TRYSKA LOGIKA !!! UWAZAJCIE NA NIA. JESZCZE JEDNO 50% PRAWICY ZADZACEJ W USA TO FARBOWANE LISY. TAKI PIS .
Tomasz ... Stryczek dla wszystcih, co glosowali za.
El?biet... Witam pozdrawiam
John Ma... Mógłbym wiedzieć czemu dostałem szadołbana? Człowiek płaci, ogląda a tu taka niespodzianka. Ach ta szurowa moderacja...
marcin ... Radujmy się xd.
Siwiec ... Mówiąc Bareją - ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział.
60 senatorów jest potrzebnych do złamania filibustera. Natomiast tradycyjnie filibuster wymagał, by senator godzinami stał i gadał, by "uwalić" jakąś legislację. Potem zrobili z tego deklaratywnego filibustera, gdzie ktoś po prostu zgłasza VETO.
Gdy Demokraci robili filibuster wysłuchania kandydatów do Sądu Najwyższego mianowanych przez Trumpa, Republikanie zrobili to, co ten pan nazywa zmienianiem ustroju USA - zlikwidowali Filibuster dla obsady Sądu Najwyższego. To kłamczuch straszny...
Nazwanie dołączenia nowych terytoriów jako stanów do unii zmianą ustroju jest kompletną aberracją. Przecież początkowo było tylko 8 czy 10 stanów. Zatem skoro pozostałe 40 zostały dodane do unii, nie można mówić o żadnym precedensie.
Stwierdzenie, że próby uczynienia z Waszyngtonu stanu są nie do pomyślenia, również wiele mówi o tym panu (i jego stosunku do demokracji). Są w USA stany o ludności mniejszej niż 2 mln ludzi. A Waszyngton z przyległościami ma pewnie z 10 mln.
Ewa Gol... Facebook lepiej żeby zniknął na zawsze, fałszywe media, tam jest dużo przekrętów i bardzo podejrzanych ludzi, czy można nazwać ich ludźmi, chyba nie, dlatego niech Tramp zakłada swoje media społecznościowe?
Krzyszt... Jaracie się trumpem a podpisał act 447 przeciwko Polsce. Gdzie tu logika
Blue Ey... Ostre kary.. i Oskary..
jan mac... BRAWO ARTUR!!!
Blue Ey... Co mnie obchodzi kurwa USA i Zydzi
Tomasz ... Bardzo dobrze zrobił Donald T.