Zaczyna Się 4 Fala! Indyjski Wariant Oficjalnie w Polsce Analiza Konferencji Ministra Zdrowia Ator wideoprezentacje


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=cqdtJ3c_IRANajlepsze komentarze:

Marcin ... Córka prezydenta ma wesele w czerwcu, więc spokojnie
Katarzy... 13:33
Ator w końcu odpala konfę ?
MarcinE... Polska to jest kraj - nawet swojej mutacji wirusa nie możemy mieć tylko musimy go ciągle importować z różnych zakątków świata :/
Kacpre ... Zamordyzm +. xD
Tempy E... A w Rosji i Białorusi jest wariant WHO opierdol mi pęto, to jak to jest u nas jest a tam nie ma.
Piotr P... Panie Krzysztofie, uwielbiamy Pana komentarze - omówienie konferencji. Rewelacja, jak Pan wszystko potrafi wypunktować! Ja już w ogóle tych konferencji nie oglądam zanim nie będzie Pana komentarza. Pozdrawiam Marta
Jan Ban... To nasze władze przestały honorować testy na COVID wykonane w USA i pasażerów lądujących w Polsce przybywających ze Stanów zmuszano na lotniskach do wykonania odpłatnego testu. Jeśli tego nie zrobili to z automatu trafiali na kwarantannę. A koszt testu to 500 zł. Być może nasze władze nie honorują też zaświadczeń stwierdzających fakt szczepienia na terenie Stanów, tego nie wiem.
Syn Dzi... Nadzorują, kontrolują, obserwują, monitorują, sprawdzają, badają, współpracują. Zakazy ,nakazy , obostrzenia, reżimy etc. I wszystko to jak krew w piachu. Nie mają kontroli nad niczym . Błazenada i obłuda , fałszywe poczucie bezpieczeństwa a z drugiej strony szczują ludzi jak tylko mogą.
tomasz ... Lemingi sa cool. Pozarazali sie w kolejce i tyle z tego, to gowno przed niczym nie chroni. Genialne, ptasi móżdżek to potega w porownaniu z umyslem leminga.
Szymi... Nic nowego nie powiedział
Janusz ... Czekam na warianty polski wojewódzki warszawski krakowski wrocławski katowicki etc itd...
Jerzy T... .......lekarze grabarze, minister kanister......
Hanna G... Czeka nas jeszcze wariant syberyjski , potem inny , jeszcze inny, a wariantów jest bez liku.
Kacpre ... ale chyba ? nie dadzą się po raz czwarty zamknąć. bo wszyscy mają już dość. koronaparanoii
Katarzy... Najlepiej to by było według rządu ( światowego!?), zastraszyć ludzi, i to najlepiej, na śmierć ?‍♀️?‍♀️
Radzimi... Teraz nadchodzi ten czas, o którym prezydent Ghany mówił już w czerwcu 2020r. Nie-Rząd poprzez "swoje media" będzie siał panikę w społeczeństwie i bezczelnie zwalał właśnie na nas, ze to nasza wina bo chcieliśmy chodzić do fryzjera, ostrzegaliśmy was..... prosty sposób na baranów i p-osłów jest tylko chęci POLAKÓW nie ma, zluzują obostrzenia i będą czekać na to żeby wszyscy z utęsknieniem i dużą prędkością wylali się na ulice i wrócili do pracy, bo vat ucieka i nie ma co kraść. Pomyśleć należy co by się stało, jak byśmy tak mimo większych "swobód" NIE WYCHODZILI WŁASNIE z DOMU??? I TO MY byśmy walili głupa jak oni ze się tak boimy zarazy, ciekawe. nie można tylko obserwować jak z nas robią niewolników i się irytować, trzeba pomyśleć jak tych samozwańczych paniczy w Chu....a zrobić. WAKE UP !!! Gdzie ci SŁOWIANIE ??
Gutek B... A czemu nie mamy naszego narodowego - dumę dla PIS - taki Polski wirus to osiagnięcie dojnej zmiany!
Edyta K... Pojęcia nie man jak to możliwe
A UK hindusów duże a wszystko pod kontrolą
tomasz ... Od 12 roku zycia? no czy was do konca pop lilo. Bandyto!!! moze twoje dzieci najpierw co gnoju?
Lol... Po 1 po pyskujmy na kanale ;))) i tyle
Po 2 Indie takie biedne … 200 tys zgonów na 1 mld ludzi hahah ;) więcej ginie z biedy i gwałtów pomijając grypę xd
Po 3 szczepionki jhonson nie dopuszczone w USA puszczone na pomoc do Indii ??nie zaakceptowane w Danii ale Polska chce kupić ??
Po 4 w wuhan jeśli dobrze napisałem xd wymyślili koronkę aby była fajna broń wojskowa np na chińczyka zakażonego koronk wystarczy wziąć aspirynę ale na kogo innego potrzeba tlenu a innego nie stety pochłonie ;)
Po 5 ;;;;; komedia i ator już powinien odpuścić ten sam polski cyrk