Jak wybrać mieszkanie pod kątem trudnych czasów? Domowy Survival


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=hl5oENA_7wMNajlepsze komentarze:

kamrat ... Krzysku moim zdaniem zapomniałeś o tym że nie wszystkie mieszkania są "nowe" tzn że są budynki przed wojenne gdzie nie ma miejsc parkingowych itd. Zapomniałeś też o małych miastach,takich do 40tys mieszkańców gdzie nie ma rozbudowanej komunikacji miejskiej.
Montez2... Super film ale ja mam pytanie odnoście EDC jak skutecznie je rozłożyć Np w kurtce żeby była wygodna i żeby EDC było ukryte w dużym stopniu
Dorota ... Miasta to pułapki, czym większe tym większa pułapka. Pokazała to 2 WŚ np Warszawa zniszczona...
dziupla... Mieszkanie w bloku jest do chrzanu chyba że wokół mieszkają sami emeryci
Roman R... A jak się zabezpieczyć przed wywłaszczeniem?Tyle się mówi o ustawach w Hiszpanii lub Portugalii gdzie mimo tego ze masz swój dom lub mieszkanie jest duże prawdopodobieństwo mówiąc prosto wywalenia właściciela .Żyjemy w takich ciekawych czasach iż prawdopodobieństwo w/w jest większe od wygrania w lotto!To nie jest tak że w Polsce się to nie dzieje.Już mamy taką sytuację z hotelami.Czy wtedy też przygotować plecak ucieczkowy?
Jacu? f... Otwierasz mi umysł
Max... Ty to chyba Krzysiu przespałeś ostatni rok pandemii i jakby nie dostosowujesz koncepcji survivalu do aktualnych zagrożeń :)
dawszym... Dodał bym od siebie sprawdzenie z jakich materiałów został zbudowany blok. Ja bym polecił znalezienie bloku z tzw. wielkiej płyty, gdzie wszystkie ściany zewnętrzne mieszkania mają minimum 25 cm żelbetu.
Le?ni W... Czekałem na ten film i się nie zawiodłem
Marzena... Werbung 4
kto? kt... Struktura własności gruntu to ważna kwestia.
Od siebie bym dodał że jednak nowsze budownictwo z doświadczenia jest lepsze. I zdecydowanie wspólnota, a nie spółdzielnia.
Chamlet... KRZYSZTOF MASZ RACJE -YUTUBE NAZAR TAROT .
Krzyszt... Polecam NAZAR TAROT na YouTube będzie wielka W na jesieni o tym mówi generał
The Unt... To zasadniczo proste, kup dom na działce