ZWYRODNIENIA STAWÓW SKĄD SIĘ BIORĄ i CO MOŻEMY ZROBIĆ ? cz.2 Leszek Zabrocki STUDIO 2021 aTVBe Zdrowy Kanał


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=yz1TXMvnPIANajlepsze komentarze:

aTVBe Z... Witam w Piękny Czwarteczek ? i Zapraszam na drugą część z Leszkiem Zabrockim - Dietetykiem i Naturoterapeutą. Tematem dzisiejszego odcinka są Zwyrodnienia Stawów - skąd się biorą i jak możemy sobie pomóc ?
Pierwszy odcinek Leszka o kolagenie jest tu:
https://youtu.be/MHF9ey9cE50


HAUSTER - Homocyne, Renostav, Sellesto, Berberyna oraz NOWOŚĆ - Renostav Active - dla Widzów aTVBe, RABAT - 10%

https://hauster.pl/ kod rabatowy: atvbe

Kochani, mamy dla Was, Widzów aTVBe - SPECJALNE RABATY od wielu firm zajmujących się zdrowiem, wszystkie kody rabatowe i linki znajdziecie w opisie pod filmem i na:


https://atvbe.pl/studio-handlowe-sklepy/

KORZYSTAJCIE z RABATÓW - jeżeli macie zamiar coś sobie kupić, to lepiej z rabatem, niż w cenie regularnej, polecam, to wprost dla Was ??

Drodzy Widzowie, na pewno wiecie, że od 4 listopada jesteśmy zablokowani w temacie zarabiania na reklamach, a koszty działalności są, więc jeżeli możecie nas wesprzeć to prosimy o wpłaty darowizny, nr konta: 67 1560 0013 2003 2939 8000 0002 z dopiskiem: darowizna dla studia aTVBe - każda złotówka na wagę zdrowia ?

Pięknie Dziękujemy ??

Serdecznie zapraszamy do polubienia i korzystania z naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/studioatvbe/ tam umieszczamy jak najbardziej aktualne informacje o wydarzeniach, filmach itp.

Zapraszam naszą stronę internetową: https://atvbe.pl/ ?
Wszystkie wykłady w jednym miejscu: https://atvbe.pl/wideo/ ?


Proszę: subskrybujcie, udostępniajcie, lajkujcie (łapki w górę?), piszcie komentarze (nie tolerujemy wulgarnych słów oraz obrażania kogokolwiek, tylko wtedy usuwamy komentarz) a każde działanie poszerza zasięg wykładu, natomiast algorytmy budzą się dopiero od 1000 "lajków" ? .

Pozdrawiam Wiosennie ? i życzę Ciekawego Wieczorku ? Artur aTVBe ??