Wreszcie Koniec Maseczek, ale PIS MOŻE SIĘ ROZMYŚLIĆ! Analiza Komentator Obostrzenia Finanse Ator wideoprezentacje


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=0KJQRYWzAakNajlepsze komentarze:

MisialO... O jakiej ustawie mówisz, bo żadnej legalnej do tej pory nie ma?
?ukasz ... Co dzieje się z Krzysztofem Jackowskim czy zablokowali mu kanał dowiedz się Ator Krzysiu ?i pozdrów go
john ca... .... .
Wiolett... Proszę nie pokazywać tego chorego na umysł ministra
mansoni... Hej, dopiero teraz po 3godz. wyświetlił mi się twój film..
Bede oglądać na noc pozdro
Roxen... 17:15 Ale pieprzy głupoty. Ja bym powiedział, żeby się odsunął. To on jest zobligowany zachować dystans, nie ja. A po za tym jestem w lesie.
NEUROST... Maski wrócą jak będzie koniec lata przecież ci na górze chcą z rodzinami na wakacje gdzieś wyjść i sami sobie nie będą utrudniać życia. Większość je nosi żeby mandatu nie dostać.
Choć bardzo duża część musi być nadal przestraszona bo stoją w kolejkach jak króliki doświadczalne po ten cudowny strzał.
Jak zaczną masowo chorować, być bezpłodni i umierać to już będzie za późno. Przecież żaden dziennikarz w tv i radiu nie wiedział o planach Billa.
Nikt nic nie wiedział. To przecież taki miły i uśmiechnięty miliarder który nam pomaga przetrwać. Celebryci też nie wierzą że coś tu śmierdzi i reklamują eliksir.
Filmy o Billu przecież ludzie wykształceni nie będą oglądać. Trzeba przecież być światowym i latać samolotami na wakacje i iść jak królik doświadczalny na strzał.
Zobaczymy co po cudownym eliksirze od Billa się z nimi stanie za rok czy dwa. Ja poczekam i popatrzę na tych światowców co z nimi będzie.
Producenci nie biorą odpowiedzialności za komplikacje po tym wynalazku a jednak to nie odstrasza tej całej masy naiwniaków.
Tomek L... ... Przestępcy z PISyjonistów , POlewaków z pomocnikami działają nielegalnie ! Łamią prawo i Konstytucję nagminnie ! To nie fundusz odbudowy a piramida finansowa ! Kolaboranci przegłosowali o 40% wiekszy haracz do UNI ! Ratyfikacja funduszu odbudowy wymaga większości 2/3 sejmu !!! Naganiają i robią zakazane eksperymenty medyczne na ludziach . Pod pozorem plandemii łamią prawa człowieka , rozkradają nasz Kraj i całe społeczeństwo !!!
Fallen ... To było coś takiego jak nakaz noszenia maseczki na świeżym powietrzu?, jakoś tak wszyscy to mieli gdzieś ( w tyłku ).
Bo No... Maski opadły a sPISkowcy pokazali lewy profil.
marcin ... ?
Myszka ... Kochany Krzysiu.....jeżeli Idziemy nach jak Gates mówi...to w lipcu jest koniec Pandemi.....
Zobaczymy
Toorop ... Proste przyjdzie 4 fala i powiedzą w myśl ustawy noszenie maseczki po wakacjach jest konieczne ,???????
Ola Kam... Gdyby maseczki trafiały do kosza... tak naprawdę gdzie nie pójdę to maseczki leżą na ulicy, w parku, na chodniku...
MultiGi... Krzychu 2021:
na trawnik bedziesz uciekal jak ktos idzie z naprzeciwka? bez sensu

krzychu 2020 ( na temat ludzi spacerujacych/biegajacych z zachowaniem dystansu 2-3-4-5 metrów omijajac ludzi szerokim łukiem):

SIEWCY SMIERCI! JESTESCIE WIELCE NIEODPOWIEDZIALNI! RUCHU WAM SIE ZACHCIALO! LUDZIE SA NIENORMALNI! CZAS KWARANTANNY TRAKTUJA JAKO CZAS NA ZMIANE DIETY I POPRAWE KOJNDYCJI!!! CHORE POJEBY
Roto Ri... Jeszcze tylko dwa tygodnie.
Roxen... 12:54 No właśnie o czym te farmazony Miałem napisać mocniej ale staram się być kulturalny.
baska p... DO 15 JESZCZE DALEKA DROGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jurek O... Co z panem Jackowskim się dzieje
quant20... A ja domagam sie przymusu szczypania ksiezy zakonnic i biskupow. Natychmiast !!!!!!!