Indyk: Winter Survival Simulator demo MarekMoowi


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=mx5YIclh49kNajlepsze komentarze:

Sprocik... Odnosnie mechanik glodu ktora poruszyles. Masz racje bo glod w grach spada za szybko gdzie naprawde czlowiek moze wytrzymac bez jedzenia do 3 tygodni.
Fader... obs znowu kursor przestawił
olczi c... bardzo mnie zaciekawiła ta seria czekam na inne odcinki. ONI też jest bardzo fajne. POZDRO
Jack Su... naprawdę ? A mówiłem Tobie o tej grze bardzo fajna gierka
P J... ?????
Genera?... ojjj stary chyba brakuje ci the long dark heh
Coolmaj... nie to, żebym była jakaś zbreźna, ale ten koleś w tej torbie grzebie w bardzo charakterystyczny sposób XD a tak serio, to istotnie, gra zapowiada się mega. dzięki za super odcineczek :)
Ignacy2... Marek zrobisz posta z zaoytaniem "z czego odcinek jutro" i 4 opcje 1Satisfactory 2Mechanica 3ONI 4Jakiś indyczek :)
Janek G... Marku też widziałem gościa od bali. Ale nie wiem czemu wydawało mi się, że wolno się za to zabiera.
Ignacy2... Spycjalnie dla CB add blocker off ;)
Ignacy2... Elo
Starbod... nieźle się zapowiada...
Andrzej... Pozdrowienia
komando... A tak na marginesie od ilu subskrypcji jesteście na tym kanale bo ja od około 24 000. Jestem ciekawy, czy jest tu ktoś kto sybskrybuje od 100 albo 50.
Stefan ... Hey Marku tyle lat czekałem na satistarory a atu [email protected]@ła indyk miesionca marek nie spodziałem sie tego po tobie
_____Ad... Według mnie grafika 8/10
komando... Cześć Marku nie wiem, czy pamiętasz ale gdzieś tak 5-6 miesięcy nagrałeś na kanał, krótką o ile dobrze pamiętam pięćio odcinkową serię z gry Medival Dynasty (przypomnienie gra polskiego autorstawa. Klimat to jest takie RPG połączone troche z fabularką). Gra od tego czasu no niepowiem rozwija się i ma byćrozwiajana. Dodawane są także nowe przedmioty, budynki a takżę nowe mechaniki. Takżę możę znowu chciałbyśją ograć? A tak jeszcze na marginesie odnośnie HOBO tego survivalu bezdomnego znowu zginołeś, bo widze, że już HOBO noie wleciało tylko WInter.
Kacper... O jak dobrze śniadanko gotowe a tu odcinek wleciał, żyć nie umierać tylko jeść i oglądać haha
Daniel ... Marku Szybkie pytanie do oxygen not includet mam 2 gejzery w porównywalnej odległości:
słonej zimnej wody
i brudnej zimnej wody
z którego korzystać?
olczi c... administracja na twoim discordzie zbanowała mnie za wstawienie memów z przekleństwami które były zamalowane przeze mnie prosze odbanuj mnie

mój nick to Oliczi