CZARZASTY: Skończyły się czasy, gdy PO będzie mówiła wszystkim na opozycji, co mają robić Gazeta.pl


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=l4XvvTT3yPANajlepsze komentarze:

Jurecze... Mówi tym ,, koryfeuszom " opzycji , że mają w Polsce g...no do gadania. Budka stanął obok Ziobry i Bosaka . Przez lata Platforma popełniała tragiczne błędy : to lekceważąc Dudę, to wystawiając Kidawę - Błońską, teraz skompromitowała się doszczętnie głosując przeciw UE. Zapłaci straszną cene : część elektoratu weżmie chołownia a część oleje ten chaos. Ja zagłosuje na Lewicę i zapewniam, że wielu tak zrobi.
Sabatie... Kościół katolicki usunął drugie przykazanie a czwarte zmienił, a żeby liczba przykazań się zgadzała ostatnie podzielił na dwa, drugie przykazanie zakazuje kłaniać się obrazom i figurom, a czwarte mówi o tym że dniem świętym jest Sobota (Sabat, Szabat, Szabas) czyli siódmy dzień tygodnia, nie niedziela (sunday, dzień słońca, dies solis, sonntag ). Potwierdzeniem że Sobota jest siódmym dniem tyg. jest numeracja dni w amerykańskim kalendarzu, albo słowa księdza w kościele tzn. ,,pierwszy dzień tyg.'' w odniesieniu do niedzieli. Sabat(Sobota) to dzień Pański, a Jezus w ewangelii Marka roz.2 wers 28 powiedział ,,Zatem Syn(po aramejsku ,,bar'') Człowieczy jest Panem i Sabatu (dosł. ,,Pan Soboty (odpoczynku)'')''. Sabat(Sobota) jest pamiątką stworzenia świata...Ciekawostką jest że afrykańscy chrześcijanie z Etiopii (np. Etiopski Kościół Ortodoksyjny) do dzisiaj za dzień święty uważają Sabat(Sobotę) izolacja od ,,odstępczego kościoła katolickiego'' wyszła im na dobre ;)Polecam bar Sabat obok galerii Słonecznej z szóstką w logo w której pełno galerianek ;) bar spełnia swoją rolę choć nie jest tak wypasiony i popularny jak np. bar Lux z serialu Lucyfer [z łac. – niosący światło; lucem biernik od Lux (Światło(np. słoneczne;)) + ferre (nieść)].Kościoły i obrazy katolickie są naszpikowane symboliką słońca (aureole, monstrancje), katolicyzm to tak naprawdę zakamuflowany kult słońca(solarny) czyli krótko pisząc to jedna Wielka Galeria Słoneczna z obrazami, ale obrazów jest tam mniej niż galerianek w galerii Słonecznej z szóstką w logo ;)(analogia do głupich panien z przypowieści). Gdy łamiemy przykazania zdradzamy Boga tzn. cudzołożymy(grzeszymy) w sensie duchowym, ciekawostką jest to że niewiasta(oblubienica, nierządnica) w Biblii symbolizuje Izrael, lud Boży, a Bóg albo Jezus symbolizuje małżonka, oblubieńca. Pytanie za 100 punktów, co powinno spotkać sekretarkę która zmieni korespondencje szefa bez jego zgody?Zaznaczam że nie należę do żadnej denominacji(bezpartyjny) więc proszę mnie nie szufladkować jako np. świadka Jehowy z którymi nie zgadzam się głównie co do natury Jezusa i w kwestii obchodzenia Sabatu(soboty) świadkowie Jehowy twierdzą że 4 przykazanie o sabacie nie obowiązuje a ja twierdze że obowiązuje. Zapraszam na mój kanał(ten z którego piszę) w zakładkę ,,dyskusje'' tam pełniejsze opisy, polecam również przejrzeć obrazki z pod linków które zamieszczam poniżej.INFORMACJA DLA KORZYSTAJĄCYCH Z TELEFONU, ZALECANA INSTALACJA APLIKACJI ,,IMGUR'' BEZ NIEJ PRZYBLIŻENIE OBRAZKÓW W CELU PRZECZYTANIA OPISÓW MOŻE POWODOWAĆ ROZMAZANIE LITER.

A poniżej link do bardzo ważnych grafik z opisami.

https://imgur.com/a/Y49dprDPoniżej zamieszczam link do galerii z obrazkami omawiającymi wątek 10 przykazań z księgi Wyjścia, które znacząco się różnią od okrojonej(wykastrowanej) katechizmowej wersji którą zna większość katolików.

https://imgur.com/a/wYnryAOPod poniższym linkiem poruszam temat tzw. państwa Izrael bardzo często pomijanego przez tzw. poszukiwaczy prawdy i ludzi ze środowiska protestanckiego, w jednym z obrazków z tej galerii omawiam przemysł farmaceutyczny w kontekście Biblii.

https://imgur.com/a/7JD5UmtOstatnio coraz więcej ludzi zaczyna się interesować tematyką tzw. znamienia Bestii 666, poniżej pod linkiem obrazki z moją analizą w oparciu o Apokalipsę Jana i księgę Daniela.

https://imgur.com/a/KBDiJKbPoniżej zamieszczam link do galerii z obrazkami z moją analizą katolickiego kultu Maryjnego w oparciu o Biblie, na jednym z obrazków poruszam wątek pt. jak się modlić i do kogo z Biblijnego punktu widzenia.

https://imgur.com/a/GIErGaYLudzie często argumentują że Sabat(Szabat) nie obowiązuje tylko niedziela ponieważ np. w Dziejach Apostolskich 20;7 czytamy ,,W pierwszym dniu po szabacie, kiedy zebraliśmy się na łamanie chleba(łamanie chleba to nie łamanie Jezusa )..Problem w tym że ten wers powinien być z greki przetłumaczony tak ,,Podczas jednego Szabatu ...jak ktoś nie wierzy poniżej wklejam link do obrazka z analizą tego wersetu z greki, jeden z polskich przekładów z 16 wieku bardzo podobnie tłumaczy ten wers.

https://imgur.com/a/4rLg2A7Pod poniższym linkiem na obrazkach analizuje tzw. Eucharystie i to czy słowa Jezusa ,,to jest moje ciało'' z Biblijnego punktu widzenia należy rozumieć literalnie czy symbolicznie, na poniższych obrazkach badam dogłębnie kwestię, co Jest Tym pokarmem który daje życie wieczne, jak również symbolikę krwi i ciała w Starym Testamencie jak i Nowym.

https://imgur.com/a/H6asi2aPoniżej omawiam wątek świątyni i antychrysta który ma zasiąść w świątyni, analizuje jak rozumieć i interpretować te zagadnienia z Biblijnego punktu widzenia.

https://imgur.com/a/hGCaWQuPod poniższymi linkiem moja analiza jednego z najbardziej kontrowersyjnego wątku jakim są trzy kwestie tzn. zbawienie z łaski, poprawne pojęcie miłości i PRAWO Boga(10 przykazań) niedzielni protestanci i świadkowie Jehowy twierdzą że zbawienie z łaski(ułaskawienia) i nowotestamentowa miłość znoszą Starotestamentowe przykazania z góry Synaj, postaram się udowodnić że te trzy kwestie nie wykluczają się nawzajem, tylko zazębiają się i uzupełniają.

https://imgur.com/a/yv3IIssTekst z poniższego linku postanowiłem tutaj umieścić z powodu bardzo dziwnych zbiegów okoliczności które miałem z jego powodu, chodzi o to że Facebook zablokował mi możliwość komentowania na czas nieokreślony po wpisaniu tekstu z obrazka w komentarz, z kolei na You Tube komentarz z tym tekstem nie wyświetla się(znika po chwili), najdziwniejsze jest to że za pierwszym razem kiedy pisałem tekst pod poniższy link za oknem momentalnie zerwał się wiatr, który spowodował chwilową przerwę w dostawie prądu, przez co straciłem pisany tekst w komputerze, ale to pewnie tylko przypadek ;)

https://imgur.com/a/ybEVotYNa poniższym obrazku analizuje, czy aby na pewno zgodnie z oryginalnym greckim językiem imię Piotr znaczy słowo skała, czy może jednak kamyk albo odłamek skały, i czy wg. greckich manuskryptów Jezus powiedział (czyli skała) w odniesieniu do Piotra.

https://imgur.com/a/S8kEUOsPoniżej link do obrazka z zaleceniami związanymi z dietą Biblijną.

https://imgur.com/a/CMhMj1ANa poniższym obrazku opisuje wątek chrztu i to czy z Biblijnego punktu widzenia powinno się chrzcić noworodki, jak również to jakie są warunku przyjęcia chrztu.

https://imgur.com/a/iVGDTBIPoniżej link do grafiki omawiającej czy z Biblijnego punktu widzenia, powinniśmy klękać przed papieżem albo księdzem w konfesjonale.

https://imgur.com/a/H9zcwsnNa poniższym obrazku opisuje wątek śmierci tzn. czy wg. Biblii po śmierci jesteśmy nieświadomi(śpimy), poruszam również kwestie nauki o czyśćcu tzn. udowadniam że w pierwszych wiekach jej nie było, analizuje również wątek czy powinniśmy modlić się do zmarłych(świętych)

https://imgur.com/a/TjdIEDPPoniżej link do grafiki z wypowiedzią Jezusa, polecam zapoznać się z nim osobą które twierdzą że cuda, uzdrowienia zawsze są dowodem że dana osoba bądź religia podoba się Bogu. Na drugim obrazku z tej galerii parę słów o duchu kundalini(wąż), który też może uzdrawiać.

https://imgur.com/a/02dkN9uPod poniższym linkiem na obrazkach omawiam temat związany z naturą Jezusa tzn. czy Jezus jest Bogiem Najwyższym(Trójca) czy może tak jak twierdzą świadkowie Jehowy że Jezus jest stworzeniem, czy może jednak natura Jezusa leży między tym co głosi katolicyzm, a tym co głoszą świadkowie Jehowy. Ciekawostką jest że Świadkowie Jehowy nauczają że Jezus stał się Chrystusem(Namaszczonym) dopiero w momencie chrztu. Poniższe wers polecam świadkom Jehowy, jak i Sabat ;) Łk 2:11 ,,Gdyż dziś narodził się wam Zbawiciel, którym jest Chrystus Pan, w mieście Dawidowym.''

Na jednym z obrazków z poniższego linku, analiza w oparciu o grekę i hebrajski wątku czy słowo Elohim(hebr.), Theos(gr.) tłumaczone w Bibliach na Bóg zawsze się odnosi do Boga Najwyższego(Ojca Jezusa)

https://imgur.com/a/oj1DKPC

Polecam też przeczytać opracowanie mojego brata w wierze, czyli admina Na Sam Szabat, którego grafiki wykorzystuje do swoich opisów z pod linków.

https://drive.google.com/drive/folders/1W1n3Lyj0Dv-I8USKkWJ9KQOKZkPehpVQ?fbclid=IwAR15hDG_wlrdmC25HDW16c30B5P0vlOewsskqsBOxJW67w1vRa-vcsE4MWwPoniżej analizuje zagadnienie czym jest Imię Boże i czy forma Jehowa jest poprawna, polecam przeczytać Świadkom Jehowy.

https://imgur.com/a/xHz4vbAA poniżej pozostałe.

https://imgur.com/a/L90wgIeGdyby linki wygasły tutaj alternatywne źródło, wszystkie obrazki nieuporządkowane razem.

https://chomikuj.pl/Sabatiel44/Galeria
''''''
boena s... Ten gość Cz. jest tak nieprzyjemnie nadęty, pełen pychy i nadal pokrzykuje zamiast nas przeprosić za kolaboranckie zachowania, za szeptanki z wrogami narodu i bzdurne opowieści o wynegocjowaniu jakiś niezmierzonych dóbr
Tomek T... Teraz PiS będzie to robił zamiast PO
TijaraT... GRATULACJE DLA LEWICY ZA URATOWANIE PISU ;)))
Teresa ... Lewica słusznie postąpiła ,wiecznie peowcy dyktowali im co mają robić i wszyscy na tym tracili, a w tym Polska ,a teraz zyskali w oczach ludzi i Polska zyskała też BRAWO ???????
Aldona ... R O D A C Y POLACY, młoty w dłoń, kujmy broń i... na Wiejską marsz. Trzeba wybić PiS-dowców, lewicowców,
PSL-owców i wszelakie zdradzieckie sejmowe ścierwo, senackie też, jeżeli nie odrzucą wczorajszego głosowania.
The Koz... Kaczyński zerżnął lewicę jak chciał, nawet nie poprosili o mydło.
malgorz... Chyba też i Lewicy..... Ja wam nie wierzę !?