Nadchodzą buffy dla premek wystarczające? NEWS World of Tanks Hallack


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=xNCZ9KVnooINajlepsze komentarze:

Pawlos1... Mogli by dla każdego czołgu premium dać po 1 zalecie głównej lub jak nie 1 główna to na przykład kilka takie 3 ale mniejsze zalety
i po prostu jedna premka miała by dobre uszkodzenia kolejna pancerz i na tym by się wyrurzniały na tle innych czołgów
Igor du... Gdzie jest AMX CDC
piotero... celność IS-5 to jest jakaś tragedia.... mogli by to zmienić
PIOTR... Buffy to te czolgi maja tylko w tytule ! Wciąż beda gówniane , tylko bezzapachowo ... ! Nice wg
Deltadr... Najlepiej chyba się grało, kiedy miałem mało premek, powiedzmy 3 sztuki. Wtedy grałem nimi na zmianę, ogarniałem je i grało się przyjemnie. Teraz mam tych premek sztuk 6, plus kilka siódemek i nie jestem w stanie w miarę ogrywać wszystkich jednocześnie. Ciężko mi się czasem przestwaić z jednej premki na inną w stylu gry, przez co nie gram już tak dobrze, jak kiedyś. A przez słabe wyniki bitew teraz gram już w WoT bardzo rzadko, powiedzmy, raz na miesiąc. A skoro gram rzadko, odzwyczajam się od grania, tracę skilla, przez co mam słabe wyniki bitew i koło się zamyka. Podsumowując: najlepiej mieć czołgów mało, ale za to dobrych.
Piterma... Poproszę poprawę celności i czasu skupiania dla WZ-120-1G FT. :) Uwielbiam tego tdka ale ta plujka w nim potrafi wnerwić swoim zezem.
RuffBea... Co by musiał dostać ten Rhaumpanzer czy jak mu tam? +30 mm na lemieszu i +20mm na wieży i redukcję DMG przy przebiciu garnka... Aaaalbo zamiast tego rozrzut 0.34
piotrux... O ile mnie pamięć nie myli był nerf na początku dla Skorpiona G, tzw cichy nerf i od tej pory skorpion wali kalafiory
Laszlog... A kiedy nerfy zjebanych czołgów od WG ?? burasque , progetto 46 , ebr ? Jebać WG !!!!!
RDS Gar... Akurat t34 ma dobrą alfę, dobra penetracja, twarda wieże. Mogliby dać mu jedynie lepszą celność, i krótsze przeładowanie. Kiedyś strzelał za 500+, teraz rzadko losuje nawet w granicach 500. Moim zdaniem podobnie jak lowe, zestarzał się ale jest grywalny.
Assatho... Hallack.Nie siej paniki bo super persa juz od dawna ma większość graczy,a dostaje bafa ci chwila.Zaraz stanie się super op mega czołgiem,a de facto nikt za niego nie płaci.Jeżdził 15/h,potem 20/h,a teraz jak włożyłem mu turbo 38 /h. Masz tezę i robisz materiał pod nią. Co nie znaczy,że WG coś robi za darmo.Ale na pewno Twoje przemyślenia sa nie do końca przemyślane.Czyli błąd logiczny w rozumowaniu,bo nie wszystkie dane wziąłeś pod uwagę,lub je zauważyłeś.
Quicky ... 7:50 - 212 penetracji to tak dużo jak na 8 tier? XD
Pavlos ... Cieszę się że akurat te maszyny zostają polepszone, ponieważ reprezentują mój ulubiony styl gry - amerykański (zwłaszcza jestem zadowolony ze zmian dla Räumpanzera i M46 KR). Jednak muszę się zgodzić z tym, że poprawki te są nie wystarczające. Do szczęścia, np. dla M48 RPz brakuje jeszcze lepszej mobilności, a T95 czy M46 w dalszym ciągu mają za słabą penetrację.
Pawe? G... No ciekawa wiadomość
Vir 200... Chcą dać ale nie mogą. Ale film dla WG lepiej niż HISTORYCZNY
Slavo S... Mafia oszustów Z WG!!!!!!!!
Pawel... is6,wz111,112 nie ma takiej peny jak medy
TymChuc... W grze jest pełno OP czołgów premium Pay to win więc nie widze problemu z większym buffem dla tych maszyn.
Quicky ... Będzie dziś stream? :)
Adrian ... Oj tak, progetto jest op, wystarczy go porównać do drzewkowej pantery, która jest pod każdym względem gorsza lub taka sama. Działo gorsze, depresja gorsza, pancerz równie słaby w obu, ale pantera jest ogromna i jest łatwym celem. Pantera nie ma żadnej zalety względem progetto. Nie naprawiają już tego, bo się nie da, mogą jedynie próbować buffować pozostałe czołgi ale to bez sensu, bo za parę lat wszystkie czołgi będą miały wszystkie parametry dobre i będą nijakie.