Wstawaki 778 Słowo Langusta na palmie


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=3TqjlRSk4uENajlepsze komentarze:

Krzyszt... Pozdrawiam wszystkich serdecznie ?
Joanna ... Piękne,pozdrawiam.
Anna Sm... Thank you Father ! Pax Christi!
Konrad ... Dziękuję za ten odcinek. Jest moim pierwszym wysłuchanym. Nie ostatnim. Może to głupio zabrzmi, bądź smutno, jednak nie czytałem Pisma Świętego. Nie wiem jak się do tego zabrać. Może ktoś podzieli się sugestia? Dziękuję
Krystyn... Dobrego. Weekendu???
Renata ... Karmimy się Słowem Bożym kochani?Błogosławionego dnia??
Bo?ena ... Kochani , przed chwilą przeczytałam na stronie WOŁANIE o modlitwę, Justynka POTRZEBUJE NASZJ POMOCY ... ma myśli samobójcze.
Joanna ... Bogu niech będą dzięki, bracie Bóg zapłać za Twoją owocną pracę dla Pana naszego, dziękuję bardzo za to że jesteś, błogosławię, pozdrawiam Ciebie i wszystkich braci I siostry w Panu ????❤️?
gdzie? ... Słowo Boże ...
dzisiejsza Ewangelia jest jakby streszczeniem wszystkiego co mówił Pan Jezus ..., no i my tu na languscie chyba się troszkę wzajemnie miłujemy ? ?
bronisl... On jest Słowem, które stało się ciałem, którego chwalę oglądaliśmy ( por.J 1.14 )
Barbark... ???Szczęść Boże
Cecylia... ♥️♥️♥️???
Karolin... Dobrze. A ja wczoraj po raz pierwszy słuchałam Historii potłuczonych... - aż w nocy padł mi telefon, dobrze, że nie zaspałam do pracy! ??
Persil1... Bóg zapłać i z Panem Bogiem!
Alicja ... ...na rozstroju dróg stoi Dobry Bóg ?On nam drogę wskaże ?️?️?️pięknego dnia z Panem Jezusem i naszą Świętą Mateczką ?
Czesia ... No i zrobiłeś mi Ojcze cały dzień. Cudne przesłanie. Dziękuję i pięknego dnia dla Wsxystkich życzę. Z Bogiem paaa.❤?
Anita A... ❤️
Ewa... ?????
Anna Wo... Bogu niech bedą dzieki?
Ela Mar... O. Adasiu to tylko dzięki Tobie ja okruch marny mam codzienny kontakt ze Słowem Bożym, niech Bóg Ci błogosławi też w tym dziele do końca, A nam langustkom z Tobą ?❤?❤?. Dnia pięknego w bliskości z Panem i Mateńką bo to maj ?????. Ależ się rozpisałam ??