Ekipa Friza reklamuje BUH a od Palikota i Wojewódzkiego? 1000IBU Browar Kopyra


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ViKPLTEQt8kNajlepsze komentarze:

Maciej ... A to piwo to w ogóle dobre?
Handeri... Ekipa + Błachowicz + Iggy Pop + cała masa innych celebrytów, to są wielkie działa i mnóstwo małych
Mr Trip... Tomasz Boomera powraca
Szymek ... czy materiał zawiera płatną promocję?
Arkadiu... W pierwszych trzech minutach filmu powiedziałeś Kurw...a z pięć razy.Płacą teraz za przeklinanie w filmikach na youtube?Oglądam Ciebie prawie od początku i jestem troche zawiedziony twoją przemianą przez tyle lat.Kiedyś mówiłeś o Bogu i nie wstydziłeś się tego.A teraz kurwa..i kurwa.Nie podoba mi się to.Ale jesteśmy tylko ludzmi.Zawsze można wrócić na właściwą drogę.Pozdrawiam.
Marek S... A co jak to Kopyrowi za darmo podsunęli temat za wcześniejszą współpracę? Owca bez nogi, ale Wilk i tak podjadl. Udowodnij, że nie.
mokryka... Czekaj to znaczy ze teraz na allegro będą za 250k sprzedawać puste butelki po BuHu??
Adrian... Spokojnie. Koncerny też o tym pomyślały. W najbliższym czasie jeden z browarów zatrzęsie w posadach polskim yt.
TheTomm... Myślę że zdecydowanie przeszacowałeś procent pełnoletnich widzów ekipy, a także błędnie założyłeś, że ta pełnoletnia część będzie tak podatna na działanie reklamy jak dzieci poniżej 13 lat. Nie neguję, że akcja może być skuteczna, no ale nie przesadzajmy że na tyle, żeby koncerny miały się czego obawiać.
eliyahu... https://www.youtube.com/watch?v=TPGEk71Imqo

trochę nie było mnie na kanale, ale jeśli to standard to słuszna była moja pauza; już chyba wolałem rezonerskie elaboraty i leczenie kompleksów szukaniem poklasku wśród równie światłych politycznie, czy światopoglądowo rozemocjonowanych odbiorców; oczywiście mówię o filmach niezwiązanych bezpośrednio z piwem;

związane z piwem zawsze bardzo fajne były
Kataxu ... Ile ci gówniarze ci bucha kupią, ja dzisiaj młodzież pije 2 piwa i woli narkotyki bo są ogólnie dostępne, a żaden 30 latek tego piwa nie kupi bo to gówno totalne jest i tyle...
Adam Ka... Kiepskie piwo, i kiepska dalsza część reklamy w wykonaniu Tomasz Kopyra.
komand... czemu niby koncerny mają rwać włosy z głowy? jak uznają temat za ciekawy, to zrobią całą kampanię z ekipą, wejdą pieniądze koncernowe i będzie lech free czy inne radlery truskawkowe 0% hype'owane w teledyskach.
Konrad ... To teraz pora na kolabo vlogerów kraftowych Piwna Ekipa Kopyra ?
4E666... Ktoś tu niemal w portki popuścił
QBA... Majstersztyk? Zamazane piwo? Aż tyle ludzi będzie dociekać cóż tam oni mogą pic?
khartvi... w branżuni nie ma nic, bo w branżuni nikt o owej "ekipie" nie słyszał poza tym, że jakieś lody o które się ludzie w biedach zabijali wypuścili
Piotr Z... Ja mam szacunek do "Ekipy". Ich kontent wcale do mnie nie trafia i w sumie mało mnie obchodzi do kogo on jest kierowany, ale chyba nikomu krzywdy nie robią za to bawią się przy tym świetnie i napewno robią na tym dobre pieniądze. Szacun za ścieżkę biznesową.
Micha? ... Przecież Wojewódzki zainwestował w holding ekipy wiec to ze oni umieścili piwo to nic innego jak pomoc biznesowa
Korzyść obopólna ?
Rafa? N... Strzelam że 70% widowni tej ekipy to dzieciaki poniżej 18 roku życia
Co do piwa BUH najgorzej zainwestowane 9 zł w moim życiu i zakładam że nie tylko moim znając opinie w necie i znajomych.