Grysław 209 Epickie Jabłka i Rezydent Atroposa ryslaw


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=1MOENxjOiYQNajlepsze komentarze:

Swinki ... A propos dyskusji Nintendo-Microsoft: a gdyby Mario pojawił się w Halo? To by dopiero było...
krolas3... "Mi się Prometeusz podobał" oj Andrzeju nie grzesz!!! :D Piszę to jako WIELKI fan uniwersum Obcego :) Film pod względem scenariusza i napisanych postaci to tragedia.
Johun M... Te same głosy co w Immortal poenix rising były również a Assassins Creed Odyssey ( w sense Ci sami aktorzy je podkłądali), a to niestety jest jedną z głównych bolączek gier UBISOFTU, Każda gra nawet te poważne, przez te ich "dziecinne" dubbingi traci dużo na imersji.
Stary D... Przejmujecie się obrazem i dźwiękiem ale jak dla mnie to jesteście już teraz na bardzo wysokim poziomie i naprawdę nie ma co się bawić. Chyba, że macie na to aż taką zajawkę to nie będę się wtrącać profesjonalistom w robotę :D Pozdrawiam Rysława, Andrzeja i drugiego Andrzeja którego niedawno poznaliśmy :)
kosmaty... dobry wieczór
Solder-... Juz nie mogłem się doczekać :)
mulat... Kolejny świetny odcinek! Mam nadzieję, że Andrzej szybko wróci ?
Foliarska teoria była by taka, że MS kupuje Nintendo ?
Martwic... Wspaniale słyszeć, że kanał się rozwija. Świetnie być tutaj z Wami w przededniu czegoś większego, czym kanał Rysława niechybnie będzie. Nie ma innej możliwości. Niesamowita pasja połączona z ogromem pracy, doświadczeniem , profesjonalnością (łączoną w doskonałych proporcjach z luzem), charyzmą, dążeniem do bycia coraz lepszym to jest prognoza i przepis na ogromny sukces. I wszyscy widzowie, komentujący, fani - jesteśmy częścią tej fajnej historii.
Mieczys... Wyszedłem po wirusie chińskim , drugi dzień w robocie i się zastanawiam czemu Rysław daje podcast we wtorek, i dopiero teraz mnie olśniło, że dzisiaj piątek a jutro pracująca sobota.
Gandalf... Problem pojawił się już wcześniej żeby grać na PlayStation w minecraft trzeba było założyć konto w Microsoft:)
Secretm... "Beton Nintendo"?
Balon... Do ścieżki dźwiękowej z Super Stardust często wracam, została mi oryginalna płyta z czasów CD32 ;)
rafaszc... Jedyny rogal jaki mój wątły umysł toleruje to Binding of Isaac. Reszta niby spoko ale żadna inna mnie na dłużej nie wciągnęła.
Darek J... Folia chroni przed 5G ;)
Rob In... Folia na czapki się świetnie nadaje.
P Celi... Zdaje sobie sprawe ze material byl nagrywany wczesniej i nie bylo o tym glosno... Ludzie ktorzy zaktualizowali Returnala w tym tyg potracili sejwy.
Strasza... O nie foliarze! ?
Mar Mar... Andrzej ma super koszulkę z MK :D
golembi... O nie Pan Andrzej musi być ! :(
Tyle sm... Ło matko, już się spociłem ze strachu, że 39 minut dogrywki to będzie kącik foliarski :D