Huawei Matebook D16 KONKURS! Krótka Mobzilla odc. 99 Mobzilla


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=JjCPULnM0RUNajlepsze komentarze:

Mobzill... Ok, kto chce Matebooka D16 za 3399zł albo P40 Lite za friko - niech zajrzy do opisu :)
Jarek M... [K] Wielkość ekranu, lubię 17".
Radek S... [k] w laptopie jest najważniejsze to żeby miał dużo ram i szybko chodził bo bez tego nic nie ma prawa bytu
... też ważne może się okazać to by miał dobrą jakość dźwięku
... musi być też dobra widzialność barw z daleka (chcesz psiapsi pokazać mema a tam pies zielony z niebieskimi oczami) wienc barwy z daleka też są ważne
Kacper ... [K] Dla mnie najważniejsza jest jakoś i lekkość
Mateusz... [K] Według mnie w laptopie najważniejsza jest jego masa oraz wymiary. W końcu jest to sprzęt mob(z)ilny ;)
0.0 Pat... [K] bateria się dla mnie bardzo liczy. Często zabieram laptop w trasę i nie zawsze jest gdzie podłączyć ładowarkę
meduse4... [K] Dla mnie najważniejsze jest połączenie dobrej wydajności z dobrym czasem pracy na baterii.
Radek S... co mnie zaskoczyło brak wejścia na cd
Adriann... [K] Może zabrzmi dziwnie, ale nauczona doświadczeniem powiem, że dla mnie najważniejsze w laptopie jest to, by po moich długich, mozolnych poszukiwaniach odpowiedniego modelu, sprzęt został ostatecznie zaaprobowany przez mojego chłopaka. Usłyszenie zdania "Jest idealny dla Ciebie, bierz", jest wszystkim, czego potrzebuje, by wiedzieć, że laptop spełni moje oczekiwania i zostanie ze mną na dłużej ?
Micha? ... [K] Wydajność procesora. Ryzeny wprowadziły wreszcie jakiś powiew świeżości na rynek laptopów zdominowany przez procesory Intela, które były po prostu słabe
Radek S... długa praca na bateriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijummmmmmmmmmmmmmmmmm
Jakubos... [K] Dobra jakość wykonania, dobrej jakości ekran i szybkość działania. To wszystko posiada ten Matebook D16, wiem, ponieważ go posiadam. Razem z Huawei P40 Lite tworzyliby zgraną parę ;)
JasiuKo... [K] żeby był poręczny i dało się oglądać seriale
crazy a... [K] laptop to ogólnie urządzenie mobilne, więc najważniejsze to niewielka waga żeby nie targać zbędnych kilogramów i czas pracy na baterii. W przeciwnym razie lepiej kupić PC i nie przejmować się stratami energii i wydajności.
Sebasty... [K] Dla mnie w laptopie najważniejsza jest niezawodność. Nie potrzebuję do pracy wielkiej wydajnośći a raczej "zaufania" do sprzętu. Ważne jest żeby nie było problemów z portami, kamerką i podświetleniem klawiatury.
cze sio... [K] Dla mnie laptop powinien być lekki i poręczny i przede wszystkim cichy
Ad3Q... [K] wydajność
Radek S... na tym laptopie ekran idealny na innych zdala to zielony był niebieskim ... czerwony pomarańczowym i inne zamiany ... a na tym zdala barwy mają swój kolor
Jakub G... [K] najważniejsza jest chyba ukryta kamerka na zajęciach, tak jak tutaj. Można powiedzieć, że jej nie ma, a na dowód w sprawie zrobić zdjęcie całej ramki dookoła. A na poważnie, lekki, wydajny, z dużą liczbą wejść USB, no i nie pogardziłbym wejściem na płyty CD. Tak, relikt przeszłości, ale ostatnio dość często przeze mnie wykorzystywany i niespodziewałem się, że będzie dla mnie tak bardzo ważny.
Green C... [K] Zdecydowanie w miarę dobry procesor, żeby urządzenie nie muliło przy użytkowaniu kilku programów na raz. No i miło jeśli bateria trzyma jak najdłużej.