1059. Co to jest Chia? Jak farmić Chia? Dziś trochę o nowej kryptowalucie XCH Jarek Ostaszewski


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=RzdmUPf6bh4Najlepsze komentarze:

Cyklonu... No to skończyły się dobre ceny dysków i RAMów :( Śpieszmy się kupować pamięć, tak szybko drożeje.
mmgsmad... Jarek !! No proszę ! Czyżby swój własny, osobisty research :D Trzymam kciuki za kolejne pasje ; ) Były CPU, były GPU, są SSD.. ciekawe kiedy kapną się o wykorzystaniu eMMC na jednej magistrali ze starych uszkodzonych smarfonów ; )
Stefan ... Z najlepszego na yt kanału o stolarstwie, zrobił się tematyczno - reklamowy śmietnik. Czas się pożegnać.
Tomasz ... Kiedyś się mówiło że jak taksówkarz mówi panie kupuj to trzeba sprzedawać. Teraz stolarze wchodzą w crypto. Chyba bańka znowu pęknie :). Pozdrawiam
Marcin ... Dzięki za materiał. Pytanie jak długo farmisz? Daj znać czy po tych estymowanych 6 dniach pozyskasz 1CHIA. I pytanie jeszcze czy jak sprzedasz swoją działkę to tak naprawdę ktoś ją kopiuje od Ciebie a Tobie zwalnia się miejsce na dysku na następne uprawy?
Jakub S... Super materiał dzięki za informacje :D
###???... Proszę Pana bo chodzi o to że chyba się porwałem z motyką na słońce i chcę zrobić szufladę i nie wiem jak może Pan pomóc?
Racoon... Nie no dramat jakiś... nawet na kanale typowo o kryptowalutach ciężko by było coś z tego zrozumieć, a tu nagle gdzieś gdzie na co dzień jest piła i młotek opowiadasz o jakiś kosmicznych parametrach, używasz słownictwa kompletnie niezrozumiałego dla przeciętnej osoby. Chyba warto by zacząć od jakiegoś wstępu o czym my tu w ogóle rozmawiamy.
O co chodzi z tym zapełnianiem dysków, zapełniasz dysk i go wyrzucasz ?
Blue_ey... W końcu kontent na dzisiejsze czasy ??
rafa? r... … ten ogląda DID I idzie spac po nocce ! ??‍♂️??
Jarek O... Kto rano wstaje... itd ;) Pozdrawiamy!