Wielka Brytania MA DOŚĆ obostrzeń! To KONIEC e͓̽p͓̽i͓̽d͓̽e͓̽m͓̽i͓̽i͓̽ | WIADOMOŚCI Bądź Na Bieżąco


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=X3nc3LDu23gNajlepsze komentarze:

Koproli... Polska bije kolejne niechlubne rekordy, a w TVP i tak przedstawi się to jako sukces.
Mariusz... Maciej, prosze dajcie spokuj z ta propaganda. Z takimi pytaniami ulicznymi.
Kimberl... W sumie to mówisz to co ludzie chcą usłyszeć. Czyli nic wartościowego, rynsztok... Wiem wiem prawdziwe wiadomości nie przyciągają subskrybentów.
Damian ... Borys stwierdził ze to nie szczepionka tylko lock down zadziałał.
A większość zaszczepila się żeby móc wyjechać na wakacje a nie dlatego że chcieli.
Wystarczy porozmawiać z ludźmi.
Tylko rząd domyślił się o co chodzi i narzucił wysokie ceny testów i kwarantannę po powrocie.
No i dupa ?
Jola Iz... Daje to do myślenia.
Adam Ma... Patrząc na postępowania rządzących w Polsce z tym korona swirusem widzimy 0 kompetencji tych rządzących, za to można powiedzieć że są bardzo utalentowani w okradaniu i gnebieniu bezprawnym narodu polskiego. Jedna wielka mafia cwaniakow
Weather... Łóżko leczy?????????????? A nie lekarz+ pielęgniaraka? Na zwykłe przeziębienie wygrzanie się w łóżku jest dobre, ale coś poważniejszego ....
Red Fox... BO NIE MAJA NA TE W MIASTACH. Takie rzady!! Jak k... mozna bylo opodatkowac maly metraz tak by klitki kosztowaly tyle co apartamenty... po 300-500 tys... a zas domy opodatkowac bo nie sa budynkiem z wieksza iloscia mieszkan ze blok tanszy jest do zbudowania niz dom a maly dom kosztuje tyle co wielki. TO NIE MATERIALY NIE WIEDZIELISCIE TO TERAZ WIECIE. Pozbawianie Polakow możliwości posiadania wlasnych 4 katow. I te pierdolenie drozej wszedzie bo milion wymowek... mieszkania sa drogie a pracy niema... chyba ze gownianej po14 godzin dziennie 24/h/7 .. I smieciowa umowa.. zanizona stawka... dyspozycja kazdej porze...niewolnictwo 21.. dzieci obcym.. nie mysl obywatelu indywidualisci nie sa mile widziani.
Irena W... Dziekuje
Henryk ... Źle wypadamy w statystykach bo to wszystko oparte na fałszerstwie. Do zgonów covidowych dopisuje się zgony z powodu braku dostępu do służby zdrowia. 6000 tyś, zakażeń i 500 zgonów to liczby tak fałszywe jak ta cała pandemia. A wystarczyłoby po prostu leczyć a nie wygłupiać się i wywoływać panikę której skutki będą już na zawsze !!
Andrzej... W Polsce trzeba oddzielić tych co naprawdę odeszli z powodu koronki od tych co odeszli na inne choroby raka, zawały itp. Ponieważ prawie wszystkie zgony są przypisywane Covidowi. PRECZ Z RZĄDEM!!!!
Halina ... Placic za niezaszczepienie???? Wszyscy co pracowali emeryci i rencisci płacili składki na słuzbe zdrowia !!! A teraz Ci co nie chca to maja placic ??? KOMU ?? IDIOTOM W RZADZIE ,CZY LEKARZOM I TYM CO ZA MAŁO ZAROBILI ???Dla ludzi chorych na inne choroby nie ma szpitali i lekarzy !!! Polske sprzedali !! ! I Co Wy BARANY POLACY ?? MYSLCIE BO DUPE NIEDŁUGO WASZA SPRZEDADZA!! ????????????
Akai Ry... Ja mam pytanko. Jaka kasa idzie za zgonem na covid dla szpitala? Może to powiedzcie i raszta będzie oczywista.
Artur T... Ludzie kupują mieszkania i domy bo inwestują na starość. Zwyczajnie boją się,że nie będą mieli za co żyć na emeryturze. O wynajmie to emeryt może pomarzyć.
Wioleta... ,, Nasz" rząd służy Złemu- duchowi kłamstwa. I widać to na każdym kroku. Pozdrawiam mądrych Polaków
MACMART... Za leczenie powinni płacić ci którzy się zaszczepili i zachorowali .
Franek ... A czy jak ktoś się nie zaszczypi, to powinien dostać 500 zł, bo taki jest koszt 2 dawek. Czemu o to nie zapytaliście?
Darek W... .