Dr Bodnar: AMANTADYNA DZIAŁA, ale to NIE JEST lek na wszystko! O leczeniu decyduje LEKARZ! namzalezy.pl


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=x_TbuUyBsEUNajlepsze komentarze:

Citizen... Myślałem że z tą amantadyną to chodzi o marihuanę żeby tylko algorytm się nie skapnął XD
Luk Jed... Ale wysyp płatnych troli judaszowych !
Truskaw... Doktor uzasadnia stosowanie leku tym, że DAŁO SIĘ ODCZUĆ SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA AMANTADYNY, ODCZUCIE BYŁO NIESAMOWITE. Ludzie tu w komentarzach robią z dr Bodnara jakiegoś męczennika w słusznej sprawie, tymczasem na "wynalezieniu" takiego leczenia Bodnar zdecydowanie zyskał, choćby rozgłos, występy przed kamerami, czy pacjentów, którzy bezgranicznie mu wierzą. Z tego co mówi nie prowadzi żadnych badań celem potwierdzenia działania amantadyny, opiera się jedynie na własnym wrażeniu i niezbyt licznej praktyce podawania leku chorym, którzy z bardzo dużym prawdopodobieństwem wyzdrowieliby i bez amantadyny. No ja przepraszam, ale nie zostałem przekonany wcale, medycyna to nauka, a nie wiara.
Mirka P... Kiedyś lekarze służyli medycynie, dzisiaj służą koncernom medycznym. Niewielu jest takich jak dr Bodnar, niestety.
Marian ... W Niemczech za 17Euro, bez problemu.
Sebasti... Cały problem polega na tym że amantadyna kosztuje tylko 20 zł, 5 zł z receptą. W dodatku jest produkowana w Polsce. Dlatego jest taki nacisk na lekarzy aby tego nie promować bo nikt na tym nie zarobi. Lek na k. wirusa nie może być tak tani. To musi być drogi specjalistyczny lek w 100% refundowany, wtedy można spokojnie wyciągać kasę z państwa. Tak jak to jest w przypadku "szczepionek". Akcja że "szczepionkami" się skończy i pojawi się "cudowny" lek.
Karol W... To są zawodowi bandyci w kitlach udających lekarzy.

Josef Mengele (ur. 16 marca 1911 w Günzburgu, zm. 7 lutego 1979 w Bertiodze, Brazylia) – niemiecki lekarz, SS-Hauptsturmführer, doktor medycyny i antropologii, zbrodniarz wojenny[1], zwany Aniołem Śmierci.

Takich naukowców którzy byli posłuszni władzy w historii było tysiące.
konrade... Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o mamone.
Sponsi... 5 dni gorączki. Konował przez telefon: saturacja, saturacja, saturacja... Sam zdobywam amantadynę. Pierwsza tabletka o północy. Zasnąłem, rano obudziłem się jakby "odetkany", wciąż gorączka, ale pół stopnia mniej, dzień później o stopień mniej. Po 3 dniach zdrowy. Chuj w dupę rządom.
Pawe? S... Cały świat twierdzi, że nie ma lekarstwa na covid, największe umysły świata tworzyły szczepionkę przez prawie 2 lata - a tutaj my Polacy mamy geniusza medycyny i cudotwórcę pana dr Bodnara w naszym kraju. Przypomina podobny (w zasadzie taki sam case - jak w filmie 'Epidemia strachu'. Jakieś śmieszne teorie itd (podziwiam pewność siebie) i ta wiara w siebie - ja wiem lepiej a wy nie. Swoją drogą dlaczego międzynarodowe koncerny nie sprzedają tego leku i nie zarabiają miliardów a zamiast tego wszyscy chcą zdyskredytować nasz genialny umysł ?
Marta... Lekarze przepisują amantadynę, tylko problem w tym, że leczą przez telefon!
Mateusz... Komentarz dla zasięgu.
Przesku... Kolega mial kowida i lekarz mu przepisal amantadyne, wiec nie bardzo wiem, o co chodzi z tym, ze niby nie jest podawana.
Irmina ... Dziękuję Panu doktorowi. Dzięki Amantadynie wyszłam na prostą. Wielu moich znajomych także.
namzale... Link od dr. Bodnara:
Artykuł o którym mowa w wywiadzie jest dostępny tutaj: https://www.researchsquare.com/article/rs-493154/v1 (to platforma do dyskusji między naukowcami).
Antoni2... Amantydynę sprzedaje tylko jedna firma w Polsce w cenie 60zł za 100 tabl. Dziwne że w innych krajach w całej europie nie zauważyli cudownych właściwości amantadyny tylko jeden polski pseudogeniusz to zauważył nie robiąc żadnej statystyki. Doktorze Bodnar: pokaż statystyki w excelu i wtedy będziemy rozmawiali o konkretach a nie takie pierdoły.
tomasz ... Światowa medycyna jest w rękach mafii. Tu chodzi tylko o kasę. Dlatego tacy lekarze jak dr Bodnar są w dzisiejszych czasach na wagę złota.
Betha N... Panie Wojtku. dzieki za ten wywiad. w tym temacie ogladnelam juz wiele filmow ale zaden nie byl tak profesjonalny i merytoryczny jak ten. tak trzymac? ten kanal to jeden z niewielu ktory ma rece i nogi, wie po co istnieje i co ma przekazac?
zarys76... Dobry wywiad. Udostępniamy!
Greg Wi... Prawda jest prosta.
Ten lek jest dostępny i relatywnie tani wiec wielkie firmy farmaceutyczne nie zarobią.
Dodajmy do tego media i polityków robimy pandemię i już można wprowadzić do obiegu miliardy problem jest tylko jeden państwo nie posiada pieniędzy.
Reasumując obawatele zapłacą.
A grupa osób się wzbogaci.