Ksiądz gra w grę: Ghost of Tsushima 11 Nie udawaj kogoś innego Langusta na palmie


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jz0y6DD19OUNajlepsze komentarze:

Rev... 11:24 - zdecydowanie byśmy chcieli! ?
Tym bardziej, że ostatnio szło to już naprawdę zręcznie i sprawnie ?
A zastanawiała mnie właśnie teraz legancka zbroja zamiast piżamy ?
Marta T... A już myślałam że tylko obowiązki mam na dzis:I a tu zaskoczenie???dziękuję za rozrywkę, z rozwojem oczywiście ??? fenk ju
Tomasz ... 21:00 There is one impostor among us!
anastaz... Uwielbiam jak ksiądz gra w tą grę ???
KOWALSC... ?
Carlaps... musi być like za ten świst katany w 16te j minucie ?
Emka M... Ja tam chciałabym oglądać ulepszanie broni, bo mnie to ciekawi na jakim etapie gry jest Ksiądz pod każdym względem ?
Renata ... Staszku nasz ? (znaczy się o.Adamie ?) , imieninowo życzę tej zieleni i różu (Bożych) w duchu Twym ??? ??
Monika ... Ojcze Adamie wciągnąłeś się w tę grę... i wciągnąłeś nas za sobą ?
Super, że dziś odcineczek, tylko, że ja już godzinę temu miałabym skończone porządki ? a tak to latałam po lesie za jakimś samurajem ?
I N... Życie jest piękne.
Kurczak... Matko, ależ ten Jin jest wkurzający. Zostawiłby w spokoju tego przebierańca. Tutaj wyszedł na takiego służbistę, który się wtrąca w nie swoje sprawy w imię swojego postrzegania "sprawiedliwości".
Maria I... To chyba teren zamieszkany przez Polaków, bo przecież nasi pobratymcy są wszędzie (przypominam, że nawet w Kosmosie mieliśmy już przedstawiciela)
Ania U... Prze-mądry ojciec jest. ??? ile razy ja żałuję, że ojca wcześniej nie poznałam. ? D Z I Ę K U J Ę, że ojciec mówi do ludzi. Niech ojciec nie przestaje. ?
Maria I... A propos tych kwiatów, czy pióropuszy to mam pytanie szczególnie do globtroterów: czy gdzieś w świecie rosną podobne rośliny, bo wyglądają fantastycznie, od początku gry je podziwiam
Przemys... Ale mniej ksiądz zainspirował. Chyba też kupię sobie taki miecz. Na ulicach teraz tyle różnych prowokacji.
MALGO U... zamiast grać w gry wyjaśnij ksiądz lepiej jak doszło do stworzenia rodzaju ludzkiego. Mówicie nam że Adam i Ewa byli pierwsi...to z kim w takim razie mieli potomstwo synowie Adama i Ewy??? Kain i Set mieli dzieci ...ale z kim???????????????????????????????????????????????????????????????????????????? z kosmaitami? annunaki? inżynieria genetyczna?? skąd się wzięły te istoty?????
Lego Lu... ????
Ma?oMIA... Bardziej podoba mi się ta gra od the last of us, może dlatego że lubię zbieranie czegos i ulepszanie a także mapy. Choć sam nie mam doświadczenia w grach ? lecz jeszcze raz proszę żeby Ojciec nie skracal gry i nie pimijał momentów, ja tam wolałbym być na bieżaco z tym co ojciec robi ze zbieranymi fantami ;) Pozdrawiam!
Kurczak... Tego się nie spodziewałam! Co za cudna niespodzianka! Im więcej gier tym lepiej, szczególnie takich.
Anna W?... Chwila, to teraz odcinki będą jeszcze w soboty? Czemu nikt mi nie powiedział?