Munchhauseniada Rafała Trzaskowskiego TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=CWmcjH7caKMNajlepsze komentarze:

Krystyn... Ten facio to psychopata ,uważając się za pępek świata,a wszyscy dookoła glupcy ,to dopiero HIPOKRYTA, no cóż, ale to choroba nie do wyleczalna raczej się z nie urodził!!!
Ira Ric... Trzaskowskiego powinni wyprowadzić w kajdankach na inhalacje do Czajki aby poczuł smak zdrady. Swoją drogą ? to dlaczego pozwala się psychopacie obrazać naród polski ??Potrzebny jest pejcz i za zdradę trzepać zadek.
A GDZIE... PREZYDENT WARSZAWY TO PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO KRAJU PRECZ Z PISUARAMI DOŚĆ OKRADANIA BIEDNYCH LUDZI
BETI BE... Co za menda kłamliwa ten trzasniety leń,nierób wstydu ku.as nie ma
Bolek L... Wyprzedziliśmy rząd... stojąc na pasie awaryjnym. Tak sie robi karierę, łgając.
Darek N... POLITYCY PO POWINNI SIE Z TRZASKOWSKIM . LECZYC U PSYCHATRI . ZEBY PRZESTALI KLAMAC IO SZUKIWAC POLAKOW. KTO NANICH GLOSUJ, PRZECIEZ TO PUTINA PACHOLKI
Andrzej... Zdelegalizowac PO, to są działania przeciw Polsce to są terroryści w białych kolnierzykach ze wsi
Adam Ki... Gdyby nie to, że szkaluje polski rząd i oczernia własny kraj [czy na pewno własny?] można by się tylko śmiać. A tak ten śmierdzący leń, który nic nie umie, na niczym się nie zna, nie ma żadnego wykształcenia [politologia to nie nie jest żadne wykształcenia] zasługuje tylko na pogardę.
Jaga... On nie nadaje się do żadnej chyba pracy. Czemu jeszcze jest na tym stanowisku? A co by się działo, gdyby ktoś z innej opcji politycznej był taki niekompetentny? Czy nie można go odwołać za jego niemożności i kłamstwa?
Andi Da... Jakim trzeba być idiotą żeby coś takiego wygadywać, jakim trzeba być idiotą żeby coś takiego słuchać,jakim trzeba być idoliotą by coś takiego wybrać na prezydenta. jakim trzeba być idoliotą by coś takiego utrzymywać z podatków podatnika.Punkt,tyle w temacie.
Jedrus ... Porażający spektakl tonącej w fekaliach platformy.
Rafa? P... Macie może.linka do całego tego wywiadu który dał czaskowski ?
Bartosz... Liczcie na to że czajka znowu wybije to w Olsztynie nowy ruch Trzaskowskiego może będzie miał opóźnienie jak w zeszłym roku
WALDAS ... Totalny głupek cała Polska się z. Jdioty śmieje w. PO kurwy i. Zlodzeje
WALDAS ... Jaja rafaeli cza wypalić goroncym żelazem
rafal16... Gdyby nie Rafcio i jego rządy Warszawa nie poradziłaby sobie. Trzaskowski mógłby zostać bohaterem Marvela?
Ego Rafcia nie zna granic
Krzyszt... Delegalizacja I utylizacja