Imperium Austro Węgier wkracza do Belgradu I wojna światowa TYDZIEŃ 19 - OliVia Tomczak


W pierwszym tygodniu grudnia Austrii udaje się zająć Belgrad staje się się ona tym samy pierwszym krajem, któremu udało się zrealizować główny cel działań wojennych. Austrii nie dane będzie jednak długo cieszyć się zwycięstwem kontratak Serbów kładzie
Najlepsze komentarze do filmu "Imperium Austro Węgier wkracza do Belgradu I wojna światowa TYDZIEŃ 19":

Ucieczka z Miasta: Bardzo fajna seria
Reaper: Tak wiec dziennikarstwo dzisiejsze duzo nie rozni sie z tym ktore wspomniano w filmie;]
†Melkor Szatanik: Ahh wspaniałe czasy to były aż do 18 roku kiedy monarchie się po rozpadały przed I WS wiadomo kto rządził a nie tak jak dzisiaj w tych republikach bananowych mam nadzieję że te czasy wrócą i skończy się demokracja.
Historia Broni: Dziennikarze pisali bez sensu
Conrado967: 1:10 Generał Borewicz :)
najebani tv: jak ci się skączy 1 wojna światowa to będzie nagrywał filmiki o 2 wojnie światowej?
Dominik Sz: Hardcore History umarło?
Mat: wow! żadna menda nie dała łapy w dół =)
Kondri 6: Z tą dezinformacją mediów to temat jest nadal aktualny. Mam nadzieję się, że nie dowiemy się co dzisiaj by pisano w czasach wojny.
SebekSewastopolski: Seria ciekawe, ale na miłość boską, dajcie komuś scenariusz do przeczytania przed nagrywaniem. Pierwsza wtopa z poprzednich filmów to Lemberg (Lwów!) potraktowany jak nie mający żadnego znaczenia dla oglądających punkt strategiczny. A w tym filmie - generałowie Falkenhayn i Hindenburg jako austriaccy generałowie. Ani austraccy, ani, jak w przypadku Hindenburga, generał. Uważniej, proszę.
Ra-V nop: Jedna osoba nie wie, że kiedyś była 1 wojna swiatowa :P
Szymon Tchorek: Świetna seria, co tydzień oczekuje na nowy odcinek! :)
turostowo: Mam nadzieję że dacie radę zrobić relację do konca bo odwalacie kawał dobrej roboty.
Bosvi VV: Mam uprzejme pytanie czy ktoś mógł by mi podać adres strony gdzie mógłbym kupić tę książkę o której mowa w filmiku ? z góry dziękuję za pomoc ?
Marmur1987: Szkoda, że polska wersja projektu padła. Choć, angielska trzyma poziom. Pomysł by tydzień po tygodniu relacjonować co się działo w czasie I WŚ + odcinki specjalne jest po prostu genialny.
Agnis: 5.40 Mnie całkowicie jasne gdy jaki Agnliscy czyli Amerikancy nie mogą przeczytać serbsko słowo, bo to słowiański jezik i on pierdolen nim. Ale, nie wiedzałem że Polacy też nie mogą... xD Aranđelovac, czyli napisane po polsku Arandźelowac oczywiste prosto słowo. Sława Rodu z Biełgradu. :)
Tomasz Sarzy?ski: Dlaczego rosyjskie nazwiska, jak np. Nikołaj Władimirowicz Ruzski, są napisane po niemiecku?
Piotr Karpi?czyk: Świetny, zwięzły merytoryczny upload. Zero nudy, waty i wypełniaczy.Dzięki. Niejako komplemenetarny do fabulurazowanego, "didaskalijnego", dramatycznego, "literackiego" Wołoszańskiego. Razem stanowią Szanowni Dżentelmeni fajną lekcję dla historycznych matołów jak, niżej (wyżej) podpisany. Jeszcze raz dzięki. Subskrypcja oczywista.
piotreks2a: Pięknie zerżnięty program z kanału "Great War". Nawet ubranko prowadzącego identyczne jak Indy Neidell. Linkl do oryginału:
/watch?v=mD1m2-4jfs8
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ApzIk3GftxU