O JAKĄ POLSKĘ NAM CHODZI? M. Karnowski przegląda "Sieci" Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HJYIKwmrxgQNajlepsze komentarze:

Eugene ... To bardzo ważne, aby Unia Europejska i przyszłość Rzeczypospolitej Polskiej decydowały o cudzoziemcach w walce z przestępczością narkotykową, test narkotykowy powinien być dobrym powodem do deportacji!
Jacek s... karnowski FACJATA NIEDOMYTEGO NIEDOŁĘGI z Żoliborza nie poprawi sprzedaży tego SZMATŁAWCA.
elaela ... ten czlowiek posunie sie do 15 wieku on sie zaczymal w czasie cza wielki wzioc sie za chodowle kotow
Matthia... Kaczynski zamknie kopalnie i elektrownie! ??
Maciej ... Zobaczymy co zrobia ""ci polacy z PIS "" w sprawie Elektrowni Turów ?? Zobaczymy ?? Czy oni graja dla Polski czy dla UE ???
Siegmun... Karnowski reklamuje brukowca, którego już prawie nikt nie kupuje. Istnieje tylko dzięki dotacjom pisuaru.
Andrzej... Kaczyńskiemu chodzi o to żeby Orła zastąpila kaczka a POLSKAbyła KACZYSTANEM. Polska słaba skłócona wewnętrzni i nie mająca przyjaciół to kraj który można okradać bezkarnie. Jak okupanci niemieccy i sowieccy niszczy inteligencję zastępując ich aparatczykami pokroju Ziobry, Przyleckiej i całego tego złodziejskiego bagna. STARY DZIADU TWOJE NIE DOCZEKANIE. POLSKA DLA POLAKÓW ✌️???
Szakul ... Ty kibicuj a my zapłacimy
Ted... O POLSKĘ UCZCIWĄ I SPRAWIEDLIWĄ ,POLSKĘ DLA DOBROBYTU POLSKI I POLAKÓW.
y yyy... Jaka prawica przecież to czysty socjalizm
y yyy... Niezłe kłamstwa lub manipulacja w słowach Kaczyśnkiego. Przecież co ma " źródła części wielkich majątków" (których to nie dotknie) do osób pracujących czy to na etacie czy prowadzących działalność gospodarczą. Nagroda za prace jest to ze sa to ludzie bogaci? Damy na to że pracuje w nadgodzinach i stad mam wysokie dochody to mam być karany? Brawo socjalizm .
Pejsaty... Polecam każdemu poczytać o tej pacynce globalistów zwanym hołownią. Wystarczy wpisać w Google „ holownia-agenda2030”. To jest najgorsze co mogłoby spotkać polski naród . ??☠️!
KS... AGROUNIA ma rację!!! Polskie rolnictwo jest niszczone
KS... OKOPZN TRZEBA POPIERAĆ!!!!
Gra?yna... O jaką wam Polskę chodzi? . Nie wasza Polska tylko Polaków. To nasza Rzeczpospolita Polska.. Wy wszyscy niszczycie co się tylko da. Jeszcze trochę i nic nie będzie należało do Polskich. Obywateli. . ???????? ??
zxcvbnm... PiSraelici antypolscy: wam chodzi o Rzeczpospolitą "przyjaciół" polin bandyci !