AKCENT Największe Przeboje, Hity Składanka disco polo 2021 AKCENT - Oficjalny


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Cxc8VhbfTuoNajlepsze komentarze:

Marcin ... Kraj jebanych prostych wiesniakow
Bogumi?... Super Zenek zawsze uwielbiałam Twoje piosenki ale Zielone oczy to już szał ja właśnie mam zielone oczy Wszystkiego najlepszego Pozdrawiam serdecznie
Sandra ... A gdzie piosenka z Adamem i Jolka? Zabrakło tych piosenek na liście
Jakub H... Fajna składanka i super dyskotekowe tło - MIODEK!!!!!!!!!!!!!!!????????????
Danuta ... Super !!!
Ensipi... Panie Zenonie, żyj sto lat.
Piggy P... Zenek już się wypalił
Ma?gorz... Jak zawsze piękna muzyka, piękne wykonanie. Pozdrawiam pana Zenka i najlepszy zespół muzyczny Akcent! Nikt tak pięknie nie gra i nie śpiewa! Disco polo to jest moc! ?
Bigdog ... Zajebiste hity
woskyy... Pozdrawiamy z rodzinką ??????#wap #taniec #polska #zenek #wesele #zycnieumierac #passat
luk luk... Jednym słowem ?♥️✨
Kinga F... ?????????☝️?1 ??☺️
Rolnik ... Super śpiewa ten Zenek jest królem Disco polo ✨✨✨
Bo?ena ... Bardzo lubię akcent, brawo pozdrawiam
Dariusz... Jak bardzo kruche jest życie, przekonałem się w 2012 roku. Wszystko, co latami budowałem, w jednej chwili przestało mieć znaczenie...
To miał być beztroski, szczęśliwy czas. Wreszcie zwyciężyliśmy z białaczką! Nasz synek był zdrowy! Mogliśmy zacząć odbudowywać nadzieję na życie, na lepsze jutro. Wreszcie razem mogliśmy pojechać nad morze! Niestety podczas kąpieli w morzu przewróciła mnie fala. Z pozoru wyglądający na niegroźny, wypadek spowodował uszkodzenie rdzenia kręgowego...
Pierwsze miesiące po wypadku były horrorem! Byłem w śpiączce, lekarze nie dawali mi wielkich szans na normalne życie. Po wielu miesiącach walki nie traciłem jednak nadziei. Mój stan nieznacznie się poprawił. Wróciłem do domu i znów mogłem być z rodziną, która do tej pory mogła mnie jedynie odwiedzać w szpitalu.
Moja walka o sprawność wtedy tak naprawdę dopiero się zaczęła. Rozpoczęła się moja intensywna i niesamowicie droga rehabilitacja.
Tak bardzo marzę o powrocie do zdrowia... O tym, żebym sam mógł radzić sobie w codziennych czynnościach. Żebym mógł wybrać się na spacer, towarzyszyć moim dorastającym dzieciom w ważnych chwilach ich życia! Wiem, że nie mogę się poddać, mam dla kogo starać się o zdrowie!

Lata walki o życie najpierw synka, później moje sprawiły, że wszystko inne przestało mieć znaczenie. Dom, który powinien być azylem, zaczął straszyć i powodować niebezpieczeństwo... Najpilniejszą potrzebą jest remont dachu, który zaczyna przeciekać. Woda niszczy fundamenty, które coraz bardziej potrzebują konserwacji. Niestety sami nie damy rady uratować naszego domu... Nie jest mi łatwo prosić o pomoc, jednak nie mam innego wyjścia. Proszę, nie bądź obojętny!
Darek
https://www.siepomaga.pl/dariusz-zebrowski