JAKĄ SZKOŁĘ WYBRAĆ? ROJSON


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=YzY0qLaZQccNajlepsze komentarze:

ROJSON... SPRAWDŹCIE linki w OPISIE! ★ Zostaw ŁAPKĘ W GÓRĘ, SUBA i dzwoneczek ? żeby być na bieżąco!
?????... Dziadek ale nie boomer, tylko pozytywny i mówi mądre rzeczy!
gmyrek... o tak taneczna edukacja bedzie polecam serdecznie jak ten stary dziad z filmu
Pan Brz... 1:59 O kurna!! Po 6 latach bycia na tym kanale stałym widzem, dopiero dowiedziałem się skąd się wzięło 13. Do tej pory po prostu myślałem, że to losowa liczba co pasuje do nazwy Rojov13.
Człowiek codziennie uczy się czegoś nowego :)
Karol L... U mnie w technikum mowiło sie TEB ubikacja :P, szkoła beznadziejna podobno
Diaktio... TEB w moim mieście to jak niektórzy mówią to tragedia, patologia jak u daniela magicala, nauczyciele jak i uczniowie mają na wszystko wywalone, technikum, do którego chodziłem, jakieś 500m od tej szkoły ma znacznie lepszą opinię w mieście.
Jakub P... Świetny materiał. :}
lubie k... Chodzę do jednego z najlepszych techników w kraju na kierunek informatyk programista jestem na 3 roku i nie żałuję już mam możliwość zarabiania nauki jest bardzo dużo jednakże jeżeli ktoś się tym naprawdę pasjonuje to polecam?
?ukasz ... Ale zajebiste. Szkoda, że mam 21 lat XD Aż chcialbym tam się uczyć?
Buglant... Ja juz wybrałem, ale że to jest video od Roja to muszę obejrzeć
Dominik... Moze jednak zostanę programistą. :)
Explorj... Ja po technikum nie zamierzam wracać do polski pracować
Turaz... Kurde aż żałuję że szkoła już od 2 lat za mną bo z chęcią bym się zapisał niestety w momencie wyboru szkoły po gimnazjum nie istniał jeszcze TEB przez co niestety jedyne co mam to certyfikat zawodowy i 3 lata wyrwane z życia. Ale to już chyba normalne że jak coś ciekawego się pojawia to albo jestem za stary albo za moich czasów tego nie było. Mimo wszystko to super że pojawiają się takie instytucje które dają młodym wybór nauki w kierunku który kochają a nie muszą po prostu iść do zawodówki/liceum/technikum tylko po to by mieć te wykształcenie ponad podstawowe
LET S T... Dokładnie Rojson ,,wielkie zazdro,,. Nie ma co, minionych lat się już nie cofnie. Trzeba żyć dalej :).
Remer20... Jeśli chcecie tworzyć gry, to musicie iść na studia. W Polsce bez tego nie da rady(da ale jest giga ciężko).Jestem po technikum informatycznym (podobno bardzo dobrym, 'złota tarcza' itd). Technikum was do tego ABSOLUTNIE nie przygotuje w praktycznie najmniejszym stopniu (do żadnej pracy nie będziecie gotowi, ten papier zwany podobno zawodem nic nie znaczy, do egzaminu się nauczysz 3dni przed, bo takie są przecieki że wiesz dokładnie jaki dostaniesz arkusz, egzamin piszesz z pamięci, bez patrzenia do arkusza xD ). Szczerze najlepiej liceum mat-fiz, rówieśnicy wyszli na tym zdecydowanie lepiej, łatwiej zdać maturę(rok krócej!) na wysokim poziomie, bo masz na to więcej czasu, a co za tym idzie dostaniesz się na dobre studia i masz większe szanse się utrzymać (najciężej jest z przedmiotów typu matma, gdzie w technikum jest to na umownym poziomie). Sam musiałem ostro harować żeby cokolwiek się nauczyć z matmy i fizyki, bo godziny w szkole nie są optymalnie wyznaczone, tak naprawdę zaczynacie się uczyć 3 miesiące przed maturą, bo wam odpadają zawodowe, a jest to zdecydowanie za późno. Technikum jedyna fajna rzecz, to że coś się nauczysz może ciekawego, fajna zabawa i nic więcej(nie sprzedasz tego). To co tutaj pokazuje Rojson to niestety bujda na resorach(propaganda, dla mnie absolwenta komedia). Te certyfikaty są śmieszne, cisco ahahhaha, ponownie, wszystkie egzaminy zaliczasz mając odpowiedzi ogólnodostępne w internecie. Nie warto naprawdę wybierać technikum jeśli myślicie poważnie o tej branży. Wybierzcie mat-fiz i przy okazji ogarnjcie sobie kanał pasja informatyki, będziecie na wyższym poziomie informatycznym niż 90% absolwentów tech.inf. A ta specjalizacja "e-sport" to już wgl śmiech na sali, nie dajcie się, wybierzcie po prostu liceum i kanał pasja informatyki (przeróbcie, albo chociaż liźnijcie 90% ich materiałów). Z fartem!
wiktor ... Kurdę dlaczego tego filmu nie wyszedł 2 lata temu.
BOT Jan... Trzeba nadrobić zaległości w serii ;/
Wikt0ro... ja jestem w licem policyjnym i jest dobrze oraz łatwo
Miruna... Ja po ech nikim gastronomicznym
Tools C... Poszło zgłoszenie chęci nie wiem czy będzie brane pod uwagę :) jednak nie chodzę do liceum.