Nie odbierajcie sobie życia Suwerenny PL


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=PfSbVA_WM6ANajlepsze komentarze:

Suweren... Jeśli ktoś chce napisać
[email protected]gmail.com
Janina ... Nigdy tego nie rób, bo nie wiesz, co dobrego może Cię jeszcze spotkać tuż za rogiem...
Barbara... Dziekuje od nas wszystkich ,za ten filmik !!!
Claire... Zawsze po burzy wychodzi słońce ? Nie ma sytuacji bez wyjścia. Nigdy nie można się poddawać, nie można tracić nadziei. Widocznie to, co ma pięknego się przydarzyć, jest jeszcze przed nami.
Stefani... Całym sercem współczuję wszystkim którzy mają myśli samobójcze i współczuję ich Bliskim. Tylko w Bogu jest prawdziwy pokój i nadzieja.
Panie Krzysztofie, urósł Pan w moich oczach, że podjął ten problem.
Bądźmy dobrzy dla siebie nawzajem
Anna Wa... Bardzo trafny i mądry film. Jeśli do tego wszystkiego poważnie się choruje to jest naprawdę ciężko. Trzeba ratować Ludzi. Dzięki???
Diament... Ludzie zapominaja o innych, ze czasem wystarczy usmiech, pogawedka, dobra rada, slad zainteresowania. Dzieci ogladaja filmy pelne smierci, morderstw, przemocy i wszelkich wynaturzen i przestaja wierzyc w swiat, ludzi i dobro. Widza falsz dookola i sa zagubieni.
ROZMAWIAJCIE z nimi. Sciagnijcie maski. Usmiechajcie sie do siebie! Okazujcie sobie nawzajem zyczliwosc.
Stefan ... Pozdrawiam serdecznie wszystkich
orbital... KOCHANI ! JESZCZE JEDNO ! PAMIĘTAJCIE ! JESTEŚMY POLAKAMI !
PAMIĘTAJCIE O TYM !?????
Krystyn... To prawda.Byłam w sytuacji beznadziejnie trudnej. NIE WIDZIAŁAM WYJŚCIA
Nie wiem jak ale wyszłam
DZIĘKI POMOCY BOŻEJ MATKI. I żyję.
orbital... Witam ! Przez ten BARDZO WRAŻLIWY TEMAT,KTÓRY PORUSZYŁES ,-JESTEŚ SUPER CZŁOWIEKIEM, miałem kiedyś
w młodym wieku zawód miłosny,,-jak każdy z nas i dałem radę,--stwierdziłem ,że to nie była ta osoba,-i karma do niej wróciła i nie za wesoło to wyglądało ,-ten " wybranek"...
Pozdrawiam Wszystkich !
Rados?a... Ale Normalnie Jak To Oglądałem i Słuchałem To AZ Się Łza w Oczach Kręciła.....No Nic Tacy Co SA Uczuciowi i Wrażliwi To Tak Mają...
Rados?a... Ja Akurat w Niebo Niewierze że Ludzie Tam Pójdą Bo Ziemia Jest Dla Ludzi A Niebo Dla Boga Aniołów Ptaków itd.Ja Zostałem Wychowany Na Bibli Chrześcijańskiej Ale Tej Bie Zmienionej i Wierzę w Raj i ZmartwychWstanie.Ale Odrazu Mówię Te Świadkiem Jehowy Nie Jestem ;)
Krystyn... Bardzo dobry przekaz .To jest wielkie przesłanie .Jesteś cudownym Człowiekiem.!!
M a r c... 5zk0ła - wyścig, to co szkoła i media robią młodym ludziom to jest celowe , ludzie młodzi myślą że jak w szkole im nie idzie to zawali im się świat ,,nie wytrzymują presji rodziców nauczycieli bo masz być cool ,olać to trzeba być sobą buntować się..


 "Pr0gramują cię jak komputery i odcinają ci światło. W tym systemie nie ma nic dobrego. Dzieci są zaprogramowane, nauczyciele po prostu wciskają klawisze."
"W szkole informacje są ustalone i sztywne. Programy szkolne są jak wirus, niszczy to, co mamy w sobie, a kiedy jesteśmy jak komputer, który jest stary i dorośniemy, będziemy skończeni. Tracimy dostęp do informacji, które mieliśmy na początku."Kiedy dzieci bawią się wyobraźnią, to nie tylko wyobraźnia. Kiedy powstrzymujemy ich mówiąc, że nie mogą zrobić tego czy tamtego, powstrzymuje ich to przed urzeczywistnieniem tego. To, co sobie wyobrażają, może stać się rzeczywistością. To, co obecnie nazywamy wyobraźnią, może być rzeczywistością. Mówimy, że to niemożliwe, ale wszystko jest możliwe. Musimy w to uwierzyć, wtedy będziemy mieli taką zdolność."
SebRace... Nikt nie chce tak naprawdę odebrać sobie życia, nawet ja.
Problem polega na tym, że ci ludzie nie widzą żadnych perspektyw, nadziei, a różne kłopoty są dla nich przytłaczające, nie widzą innej możliwości uniknięcia koszmarów
Elisabe... Masz bardzo mily i spokojny glos, ,MLODZI Sa czesto osamotnieni ze swoimi problemami,,rodzice zestresowani nie Maja czasu porozmawiac czy wysluchac dziecka,,,,,,to jest POPROSTU tragedia do czego doprowadzili w naszym kraju ,,,
Rados?a... Ja Próbowałem Kilka Razy Popełnić Samobójstwo Przez Podcięcie Sobie Żył Akurat Przez Zawody Miłosne A Mialem Okolo 14 Lat To Był Pierwszy Raz A Potem Kilka Razy Gdy Byłem Troche Starszy.Takiego Pecha Mam Akurat w Życiu Takiego że JesZcze Żadna Kobieta Mnie Nie Kochała Więc Nigdy Nie Mialem Okazji Bycia z Kobietą .A Mam JUZ Trochę Tych Lat.Moze Kiedyś Będę Miał Okazję Szczęście ABy Być z Kobietą Którą Mnie Pokocha i Będzie Kochać.Jak Nie To Trudno.Pozdrawiam Wszystkich Którzy Posiadają Uczucia Sa Uczuciowi Wrażliwi itd.Dobrej i Spokojnej Nocki Życzę ? ?
Archer... Prawda, dobrze ze mamy Ciebie