Horizon Forbiden West kontra Dying Light 2 Remigiusz Maciaszek


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ubNgy0SiidANajlepsze komentarze:

Gregory... Witam
MRD S.A... 9:45 dobrze powiedziane.
Lukasz ... Witam wszystkich co do Dying Light 2 musze się zgodzić z Borysem ze grafika jest eeeee... ok? Nie uważacie ze cena jest zaniżona, ponieważ gra wygląda technologicznie na produkcje max z 2017 roku chodzi mi tu o fizykę np. poświata przy uderzaniu bronią, czarna poświata przy rzucaniu włócznia, ogień z koktajlu mołotowa wygląda według mnie tragicznie, linka przyciągająca wygląda bardziej jak włócznia taka sztywna jest, zdaje się ze cieniowanie tez miejscami nie występuje itd. Itp. Nawet w cutscenkach jakoś tak trochę drewnianie to wygląda (wiem ze maja jeszcze ponad pół roku). Jeśli mam racje i tak jest to należała by się pochwala twórcom za obniżenie ceny ze względu na świadomość ich niedociągnięć chociaż z 2 strony można tez ich negować za to ze chcą sprzedać coś przestarzałego zamiast troszkę to dopicować w myśl zasady dajmy co mamy może się zwróci (wiem ze koszty itd.). Chciałbym od razu podkreślić ze zgadzam się ze wszystkimi którzy napiszą ze gra stoi gameplayem chodzi mi o wasze ogólne odczucia co sadzicie? Czy jest jakiś sens w tym co napisałem? Miłego dnia wszystkim.
EXPU... jest coś mówione o Uncharted 4 na PC?
Brx Gho... Oby 2 gry wyglądają imponująco. Ja do tej 2 dodał bym jeszcze Far Cry 6 .
ULTRASL... Kierwa, jak to jest wcześnie,..
Kuba Go... Dzien doberek
Rental... jak się nazywa gra o której mówił rock bo słucham kilka razy i nie mogę dosłyszeć a w opisie nigdzie nie widziałem
Infernu... Czy tylko ja tak mam że nie lubię wychodzić nigdzie z klasą ? każdy z nas jest już pełnoletni i zmuszają nas do widzenia się na jakimś spacerze albo coś takiego
Salorus... Myślę że przypadek armii umarłych, a dokładniej to co mówi rock. Czyli ma to być film skierowany głównie pod rozrywkę. Uważam że nawet ten aspekt został źle wykorzystany dlatego film wydaje się nienajlepszy.
?ukasz ... Akurat na dobry początek dnia:)
Tomek B... Dla statystyk ?
Salorus... Super! Obejrzę sobie na praktykach. Uwielbiam was słuchać <3
mrt... szukasz książek kucharskich to popatrz na Ottolenghi. Np Prosto. A nie jakieś wydumane miski
Jakub Z... Akurat dzisiaj obejrzałem Armie Umarłych ?? zmarnowane ponad 2 godziny z życia, których już nigdy nie odzyskam ??
Michal ... Aloha wróce z pracy mam co oglądać:)
KACPER ... Ja z spotyfaj
Pikczu... Co u Ciebie słychać Remigiuszu ? ??
Kelet... O 2 czapki.
Tomek G... Witam rock Witam Borys milego dnia wszystkim!