Bitcoin? Hossa dopiero PRZED NAMI... 280000$?! Kamil Gancarz - namzalezy.pl


• Subskrybuj, podaj dalej! • • Sklep • Polecamy przede wszystkim książki ekonomiczne dla najmłodszych. To idealny prezent uczą i bawią nie tylko dzieci, ale również rodziców! Dzień dziecka lada chwila ; ) ✔ POLECAMY: • BitClude: pierwsza giełda kr
Najlepsze komentarze do filmu "Bitcoin? Hossa dopiero PRZED NAMI... 280000$?! Kamil Gancarz":

ARK: W średnim terminie będziemy mieli bessę , średni termin to np 1-2 lata , w długim to jak najbardziej trend jest wzrostowy . Tak BTW dane on-chain to były innowacyjne ale z 2 lata temu, teraz grubasy wiedza ze ulica na nie patrzy i potrafi nimi manipulować.
Jacek Szaniawski: najpierw pojawia sie litania wybrzydzen (slusznych) na pieniadz papierowy, ze te papierki mozna drukowac w dowolnej ilosci, pozniej pojawiaja sie peany na czesc pieniadza elektronicznego. przyjdzie zalamanie, to nawet w piecu sie tym nie napali.
Argon: Naganianie na krypto xD
Piotr Juszczyk: Nikt nie wie co będzie. Zależy to od wielu czynników.
Ja jestem optymistą. Ale jest tyle rzeczy że nikt nie wie. Każdy może sobie tylko życzyć czegoś.
Co do fundamentów raczej ma rację.
Decentralizacja jest wielką zaletą.
Advicer 777: Mówiąc szczerze, te analizy nie dają kompletnie nic w tym świecie. Nie przyjmujecie, że wystarczy jeden "rozkaz", że z coinami nie można nic robić, nie można wypłacać poprzez zablokowanie giełd krypto, a samym bankom zakazanie spieniężania przychodów.
tomek10810: W komentarzach w wiekszosci nastroje pesymistyczne... Dobry znak na wzrosty
cieniakos: Kolejny naganiacz !!! Szukanie leszczy ciąg dalszy. Maksymalna ilość bitcoinow 21 mln umowa społeczna, a co będzie jak nagle wszyscy się umówią, że tych bitcoinow ma być np. 111 mln ??? Kto tego zabroni ???
Gregory: Miłego dnia
Jacek Szaniawski: frankowicze tez kiedys chojrakowali.
Pan Groszek: Ileż to lat mają te krypto waluty że dorobiliśmy się już tak wybitnych ekspertów.
Ale jedźmy dalej.
Jak za to wzięły się "instytucje" to znaczy że nagonka jest po to żeby instytucje zarobiły z leszczy zgolić. To już nie czas na BTC.
Poza tym za dużo wartości w tym zupełnie wyimaginowanej chce się ukryć w BTC. Ale to jest zagrożenie dla emitentów pieniądza. tak że będzie wojna z BTC mniej lub bardziej wypowiedziana. Banki chcą oskubać a banki centralne nie chcą drukować pieniędzy które pójdą w BTC bo będą go dmuchać ale część wzrostu wartości BTC to czysta inflacja zwykłych walut którym wartość ucieka w BTC. To jak ze złotem to nie wartość złota rośnie tylko jego cena wyrażona w pieniądzu zżeranym przez inflacje.
Uaktualniam model o dane z d..y. To generalnie znaczy ze sam model jest z d..y
Sta? NELL: bzdura za bzdurą , przez takich ekspertów ludzie tracą majątki , kryptowaluty po wejściu programowanego cyfrowego pieniądza , będą bez żadnej wartości, rządy wykluczą handel krypto
BiszKOPt91: mhm
l00k: Bardzo negatywne komentarze na temat krypto - będzie rosło. Trzeba czekać, aż pod takimi materiałami wszyscy będą się jarać ;)
Ambi Dextrous: "Nie inwestujemy w krypto bez lewara" xD - wiadomo o co chodzilo jak nabardziej pomniejszone ryzyko przy i tak potencjalnie duzych zwrotach z inwestycji...
Jacek Jam: Ludzie w komentarzach nie rozumieją kim jedt Kamil Gancarz xddd
Jacek Szaniawski: cyganka ktora przepowiada ludziom przyszlosc, zamiast na wlasna reke grac w totolotka.
Adam Zenek: niech ten gosciu zamknie ... każdy niech spekuluje jak chce a nie naganiacie (wykres to odzwierciedlenie tego co się dzieje na rynku)
Jacek Szaniawski: jest krotka sprzedaz dla tych bitcoinow?
realmaniek: XD
namzalezy.pl: • Subskrybuj, podaj dalej!

/ • Sklep • Polecamy przede wszystkim książki ekonomiczne dla najmłodszych. To idealny prezent - uczą i bawią nie tylko dzieci, ale również rodziców! Dzień dziecka lada chwila ;-)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=DXjzcj6zjw8