"MAMUSIU, KOCHAM CIĘ". Jakub Świerczok na konferencji prasowej Łączy nas piłka


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=VJYExEJVmx4Najlepsze komentarze:

janusz ... Masakra szukacie tylko ... dziennikarskie zera ...sory obraziłbym Stanowskiego ... mentalność chłopaków ma być na Maksa a wy hieny dziennikarskie co robocie Świerczok wam dzisiaj wam pokazał jaki reprezentujecie poziom...pomagajcie wspierajcie ...
John Ra... Mamisynek!
Polak20... Jeśli reszta drużyny nie wykorzysta potencjału , niesamowitej łatwości w zdobywaniu bramek przez Roberta Lewandowskiego to będzie szybki powrót do domu i do szarej rzeczywistości . jest taka niepowtarzalna okazja by coś zdobyć , coś cennego , o czym będzie się mówiło i wspominało przez lata . Mam nadzieję że pan Piotr Zieliński wreszcie wydoroślał , przestanie się bać i wraz z innymi piłkarzami przestaną się miotać jak dzieci we mgle . Zobaczyłem , jestem wręcz zdumiony postawą pana Krychowiaka ...widać że powraca ten który na Euro 2016 nas tak zadziwiał . Oby tak dalej . Boję się o jednego gościa który prawdopodobnie wystąpi w pierwszym składzie na Euro ..chodzi mi o Bednarka . Jak ten człowiek jest zamotany to tylko on sam wie co w jego głowie siedzi . Zawsze coś odwali i potrafi zaprzepaścić w sekundę , to co drużyna wywalczyła . Oby się opamiętał . Pan Jakub Świerczok wyskoczył jak zając z kapelusza , ale widać że jest odważny , nie boi się podejmować decyzji ( tego brakuje Zielińskiemu ) i jest niesamowity . Jejku ...jak to wszystko zagra , nie będzie bojaźni i trwogi przed rywalem ..i gra od pierwszego do ostatniego gwizdka ...to Polacy tak szybko do domu nie wrócą .
yaqbec2... W KOŃCU SIĘ PAN UŚMIECHNĄŁ
TV-Ruch... Dziekuje
Prosze...
Mistrz...:)
Pozdro Jakub...?
adi ado... Faktycznie pytania to dno, chociaż mogliby się przygotować do zadawania pytań, przecież wiedzą kto będzie. Brawo Panie Jakubie, no i STO LAT dla Mamy!!!
Mariusz... Ale żeś kuba zmiotł te pania dziennikareczke :D
Pawe? O... Wg mnie konferencja powinna być tylko raz na tydzien, nie ma potrzeby żeby robić ją codziennie i słuchać męczonych pytan ktore nikogo nie obchodzą.
Micha? ... Jeszcze pinokio tam potrzebny
Mietek ... szacunek dla Pana Świerczoka ;)
crazytu... Rap? Jaki ulubiony zespół? XD
DARO ,... Świerczok trochę do Podolskiego podobny XD
Darek J... Ale bym wyrżnoł tego Świerczoka...
shaunn ... czemu on wygląda jak Podolski xD
Edek zi... Kuba ma życiówkę teraz coś czuje że będzie kilerem na Euro naszym
Kamil F... Turcja czarnym koniem? hmm jak wszyscy o tym mówia to raczej nie, u nich jest pompka, że są nawet lepsi niż w 2002 ... a ja myślę ze po prostu mają ekipę lepszą od nas i w 8 mogą celować pilkarsko, a mental mają donry tylko czasem moze im przeszkodzić to kozaczenie
Kuba Wa... kuba szefito <3333
Yarpeng... Pytania żenujące
Kuni194... Co wyjaśnił laske xd
A KLM... Dobry jest! Krótka piłka z tymi "dziennikarzami". Brawo chłopaku!