Moje szczepienie i inne aferki MocnyVlog


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6SzjkPtSD2YNajlepsze komentarze:

MaJkI G... Szafa ciśnij tych anty szczepieni owców gratuluję szczepienia każdy obywatel polski powien zaszczepić się ją już też pierwsza dawkie przyjąłem czekam za drugą i żyje
gb... ale dureń, łapa w dół za brak mózgu i za te pierdolenie durnot o 5g itd.... obyś miał NOPA !!!
Gregor ... Spoko 2 Max lata i do piachu ?
Watch m... Brawo Szafa ! Słuszny wybór i także popieram ! A Ci wszyscy ANTYszczepionkowcy, ANTYPiSowcy, ANTYpolscy, ANTYinteligenci i skończywszy na ANTYmózgowcach... Niech pozostają w swoich zamkniętych światach ANTYwiedzy w korelacji ze spiskami dziejowymi, począwszy od płaskiej ziemi, przez mistyfikacje lądowania na Księżycu, kończąc na priorytetowym działaniu w istotnej sprawie, aprobacie akceptacji kolejnych 17tu nowych płci...
Widać po łapkach w dół, jaka jest statystyka i ilu jest indolentnych tumiwisiztów, bez wykształcenia, którzy nie potrafią sięgnąć po autoryzowane źródła wiedzy naukowej, opierając swoje przesłanki na zabobonach i wiedzy fejsbookowej od Julek, Karyn i Grażyn.
?ukasz ... Poszła kaska za reklamę ;) Szczepienie powinna być indywidualną sprawą, objętą tajemnicą lekarską. Jakoś nie ma vlogów na temat hipotetycznej grzybicy stup, czy wysypki na jakiś częściach ciała. Przerysowuję naumyślnie. Uważam, że ludzie powinni świadomie podejmować decyzję.
Polaq... Pierwszy raz daje dislike, jako ozdrowieniec zapytałem się czy jest sens się szczepić, ktoś mi nawet odpowiedział na mój komentarz, za chwilę już komentarza nie było. O co chodzi i kto go usunął?
barsucz... Panie Marcinie, olać hejterów i filozofów z dychę… Rób chłopie swoje i wypowiadaj swoje poglądy. To jest Twój kanał masz do tego pełne prawo. Pozdrawiam.
ryfekr... No to kwit już masz możesz podróżować, za pół roku kolejne szczepienie i tak przez nie wiadomo ile... Eksperyment medyczny na własnym ciele za własną zgodą tylko po to żeby konsumować w spokoju... Ehh
Looking... Niestety ludzie wierzą teraz we wszystko co ktoś wrzuci na FB z dopiskiem dr. :/
Alpamay... Niech mi ktoś odpowie jaki jest sens szczepienia w moim przypadku skoro w ogóle nie choruje, nie miałem nawet przeziębienia od ponad dekady. W czasie pandemii opiekowałem się chorą Mamą która miała potwierdzony covid i nie miałem nawet kataru. Przez lata zbudowałem sobie silny układ immunologiczny i nie widzę żadnego sensu w tym żeby się szczepić. Przeprowadziłem się do nowego miejsca kilkanaście lat temu i nawet nie mam tam karty założonej w przychodni. Z drugiej jednak strony narzuca mi się szczepienie i utrudnia podróże, czy chociażby chęć pójścia na koncert. Za tym polecą kolejne obostrzenia i wykluczenia wprowadzające ostracyzm społeczny, nie podoba mi się to bardzo i idzie to zdecydowanie w złym kierunku.
Mr_Szam... Miał być test na przeciwciała, żeby rozwiać wątpliwości odnośnie rzekomego przebiegu COVID-19 przez Twoją osobę. I co? I gówno.
Bycze J... Ludzie muszą mieć ciężkie życie skoro oglądają filmiki kogoś kogo nie lubią lub się z nim nie.zgadzają, no chyba że ktoś ich zmusza ?
Skyd34t... Zagrożenie śmiercią 0.02% faktycznie motywuję do działania :)
Gregor ... Winny się tłumaczy ??‍♂️
Wojas... Ja pierdole ILE FOLIARZY xDDDDDDDD (Wnioskuję po łapkach w dół oczywiście)
Tomasz ... Juz przyznaj sie Szafa ze chcesz tą elektryczną hulajnogę wygrać stąd to szczepienie ;)
Andrew ... Ja tez juz sie zaszczepilem i mam certyfikat unijny :)
Co najciekawsze polska aplikacja "zaszczepieni - unijny certyfikat Covid" nie odczytuje tych nowych unijnych kodow QR.
Ale dunska aplikacja "CoronaPas" odczytuje wszystkie kody EU, zarowno dunskie jak i polskie :)

Mi tez Jaroslaw nie zaplacil za promowanie szczepien, ale chetnie nawiaze z nimi wspolprace.
Ale tani nie jestem.

P.S. Ja tez sznuruje buty podczas jazdy :)
A te czlowiek co Ciebie nieslusznie oskarza i szykanuje to "Zmywak".
Mika Ic... Z góry dzięki za przyszłe relacje online z kolonoskopii . Co do reszty wywodu to urzekła mnie twoja historia . Poza stosunkiem do eksperymentów medycznych na ludności miejscowego Bantustanu przesyłam wyrazy pewnej dozy sympatii .
czary m... Jeżeli sie wszyscy zaszczepimy przeciw Civicowi to znowu powróci epidemia grypy, trzeba sie jeszcze zaszczepić przeciw grypie