The Last Spell PL 0 | HORDA umarlaków kontra trzej śmiałkowie Staszek iGRAszkowski


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=aLpoK5WzvNUNajlepsze komentarze:

Dawid03... Akurat grałem sobie w tę grę w czasie festiwalu Steam, więc trochę dorzucę coś od siebie na temat tej gry.
Jak ktoś już zauważył pod komentarzem, każdy bohater ma dwa zestawy broni. Pierwszy jest zawsze wypełniony, a drugi pusty. Można więc dawać nowe bronie i nie zastępować je już używanymi. Dodatkowo, w z tego co pamiętam można je dowolnie wymieniać w trakcie walki, więc postać może korzystać z wielu różnych umiejętności.
Te właśnie zestawy można zobaczyć patrząc na lewą stronę od hp postaci, co np. pozwala Ci zaobserwować, że wszyscy twoi bohaterowie mają tarczę. Kiedy jeden przedmiot jest dwuręczny, zajmuje oba sloty (stąd twój człowiek od młota nie miał dwuręcznego, a jednoręczny młot).
Co ważne, gra pozwala Ci dowolnie wymieniać ekwipunek postaci - tak więc jeśli gra dała ci maga z debuffami na manę możesz dać mu inną broń i zrobić z niego kusznika, a poprzedni kusznik może przejąć po nim kostur lub zostać łucznikiem. Jest więc duża dowolność w buildach postaci, które mogą być całkiem dynamiczne że względu na dwa zestawy broni dla bohaterów.

Z tego co pamiętam chyba można było obracać budynkami, więc dziwne jeżeli tego twórcy się pozbyli.
W demku steamowym system esencji był zablokowany, więc miło widzieć, że jest rozbudowany.
Wydaje mi się, że twórcy mogli trochę zmienić balans w kwestii dostawania nagród. Nie pamiętam systemu paniki (i z tego co widzę po obecnych recenzjach, ludzie tego nie lubią i to bardzo), nie wiem czy wcześniej regeneracja tarczy u przeciwników wyglądała inaczej.
Tak rzucając na koniec - warto moim zdaniem przypatrzeć się bronij, która ma umiejętność pod multi-attack i propagation, gdyż to powoduje atak rozbryzgujący się na przeciwników oraz dodatkowo pozwala to wywołać na różne hordy przeciwników, co pozwala na ich szybkie wykończenie. Z tego co pamiętam, taki skill może mieć właśnie kusza.
mew... hej mam pytanie nie na temat grałeś lub masz w planach grać w serial experiments lain?
Czarek ... Ta gra wygląda ZAJEBIŚCIE na streema i na solo grę ale na odc :/
Alan ?u... Niczego sobie przypomniał mi się Ff tactics na psx gra, którą uwielbiałem i przeszedłem kilka razy, jestem ciekawy tej giery
SekiNoA... Taki tip jeszcze: możesz bohaterom dać po 2 zestawy broni, perki się sumują
Grzegor... Kiedy until we die?
Hawa... Gra zapowiada się bardzo interesująco. Dziękuje za pokazanie jej.
Grinch ... Fajnie, że twórcy Dead in.. nie wpadli w rutynę i kolejna gra nie przypomina tych starych. Tutaj największym problemem może być brak wyboru postaci, bo jeśli dostajesz 3 łuczników lub 3 wojowników to gra może być upierdliwa. Chociaż zabawa to może się dopiero zacząć jeśli ataki będą z 2 różnych kierunków.:P

A tak z innej beczki Staszku widziałeś może Overboard!, bo gierka wygląda zacnie.
whitech... Przyjemna gierka, fajnie się ogląda.
Krzyszt... Czekajcie to ja jestem głupi czy miało býć dziś hobo? Znaczy wiem że jest jutro a gra fajna ale wolę chobo raz na 2 dni.
Daniel ... Fajna gierka czekam na odcinki
Igor Wi... Ogólnie to nieprzepadam za takimi grami, ale łapka w górę leci i tak
Igor Wi... Mam nadzieję że nikt nie będzie pisał pierwszy bo jest to tylko okazywanie swojej głupoty