Odbanowałem 100% wszystkich. Raport znów nadaje. Raport z Państwa Środka


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=TiBlVBVKntwNajlepsze komentarze:

maria j... Głowę posyp popiołem i przeprosiny przyjęte:)
maria j... Bez urazy .jak sie ma słabą głowę to się nie robi filmików a potem nie przewraca się kota ogonem.
e b s... Czyli presja ma sens. Dobrze, że posypał głowę popiołem aczkolwiek słowa przepraszam zabrakło. Ciekawe czy zacznie Srejlie szanować i jej pomoże, czy też robi z gęby cholewę i tylko obiecuje? Zobaczymy.
Dariusz... Brawo???????????????????????????????
Bernard... Kuzwa dobrze
K. S.... jak można nie rozumieć kogo obraziłeś ? subskrybentów nie przypadkowych widzów, jak oczekujesz aby byli Twoimi widzami, zwiększali zasięgi, to skoro oni szanowali ciebie, to jak obraziłeś tych którzy poczuli się urażeni myślisz że odzyskasz kolejnym livem szacunek ich ? Pamiętaj że subskrybenci to osoby które wspierały twoje zrzutki na ciebie i twoich przyjacioł, jak myślisz jak mogli się poczuć teraz ? (nie uogólniam wszystkich, bo nie wszyscy zrozumieli wypowiedź czy stwierdzili coś innego) A nie skasowanie live bo faktycznie coś zrobiłeś, zamiatanie sprawy pod dywan jakby jej nie było i hehe hehe nie ma afery. Zobacz ja łaskawca odblokowałem ciebie, wiec ciesz się hehe hehe i daj kasę w następnej zrzutce. Po za tym nagranie i tak krąży na wykopie...
edward ... słychać
De Vil... Adaś, slysze Cię wyraźnie
zamszyc... Adam, nie wrzucaj do tego samego worka azjatow z Azji poludniowo-wschodniej i tych z Azji polnocno-wschodniej. Mieszkalem zarowno w Poludniowej Korei jak i w Japonii i zapewniam Cie, ze kobiety tam nie patrza wlacznie na kase. Liczy sie bardzo wyglad, intelekt i humor. Moze tam nigdy nie byles. Goraco Ci polecam te kraje. Zreszta w Singapurze, ktory tez lezy w Azji poludniowo-wschodniej dziewczyny sa tez na ogol bardzo podobne w zachowaniu do Japonek czy Koreanek.
Roman... WYSZŁA Z CIEBIE POLSKA NATURA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WSADŹ BYKA DO POCIĄGU CAŁY ŚWIAT OBIEDZIE I TAK WYSIĄDZIE BYK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
krzyszt... Słychać
El?biet... Cześć Adam ,spóźniłam się :-(może uda się xa tydzień. Pozdrawiam serdecznie z Gütersloh. Zabieram się za oglądanie.
?ukasz ... Cześć Adam lecimy z filmem
Mic Mic... Najgorsze jest to że Srejlei została skonsumowana? A ślub i te sprawy. Przecież Kmerzy też to czytają. Kmerzy mogą się zdenerwować ...i będzie klops. Ach te kobiety...a tak dobrze ci szło...i teraz będzie klops. Srejlei ma kumpli trenujących kmerski boks. A jak nie ma to będzie mieć. Adam w twym głosie jest rozpacz.
Pan Sta... NIECH żyje POLONIA w Kambodży ❕❗ niech żyje❕❗, niech żyje❕❗ , niech żyje ❕❗ ??????
Pan Sta... PROMUJEMY Polskiego twórcę : subskrypcja, dzwoneczek, co-najmniej mały miły komentarzyk
i koniecznie kciuk do góry również dla pozytywnych komentarzy ?????????????????????? ❕❗ ??????
Lukasz... Pierwszy komentarz :)