Pfizer TESTUJE szczepionkę na niemowlętach w Polsce! Rodzice protestują! Przegląd Mediów wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=4s0sEaZ8N80Najlepsze komentarze:

wRealu2... Szanowni Widzowie!

Prosimy o wsparcie naszej niezależnej, oddolnej i propolskiej telewizji wRealu24.

Darowizna https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193

tytułem: darowizna na wRealu24
Ewa Sad... Chyba im płacą lub biorą z Domu Dziecka
Ewa Che... Omg!!! Inaczej nie powiem jak tylko sukinsyny!!!!’ A durni rodzice to debile do potegi „n”!!!!
Ewa Che... Omg!!!!!
arek mi... szkoda dzieci , że mają takich rodziców , którzy się na to godzą
Urszula... Ci rodzice którzy się zaszczepili to zaszczepią swoje dzieci.
marcin ... Trzeba w Polsce posadzić do ciupy dwóch ministrów a będziemy mieć Teksas !
Jarek M... Covidianie własne dzieci poświęcą dla swej religi. Jakim trzeba być zrytym beretem, żeby pozwolić robić testy na swoim dziecku. Brak słów. Miejmy nadzieję, że przeżyją i kiedyś swoim starym za to odpłacą, szybką wysyłką do państwowego dpsu bez jakichkolwiek odwiedzin.
EMKA EM... Faszyści i żyd...wo czego można się po nich spodziewać, eksperymenty po Mengele ciąg dalszy.!!!???
Ptak Ni... Cóż... Jeżeli ktoś robi takie rzeczy (lub pomaga) to... jeżeli jest chrześcijaninem to pójdzie do piekła... jeżeli jest buddystą to odrodzi się w piekle... a jeżeli jest ateistą to będzie mógł wybrać między pójściem do piekła a odrodzeniem się w piekle...
Teresa ... Linie lotnicze SZWECKIE NIE BĘDA ZABIERAĆ LIDZI SZCZEPIONYCH.INFORMACJE PODAJE PREZYDENT II RZECZPOSPOLITEJ W OSTATNIM FILMIE
Maria... W Holandii rozważają hydrolizowanie zmarłych.Polega to na tym, że nieboszczyk leży tak długo w specjalnym płynie aż się rozpuści w całości.Plynem tym będą polewać polewać pola uprawne.Plyn zawiera wg nich dużo minerałów.Ciekawe cz to wejdzie w życie.Holendrzy są b.oszczednym narodem.Takich czasów dożylismy.Szatan rządzi.
Apostol... Dziękuję.
Dorota ... A skąd my wiemy czym epatują klienci szczepionek?To ich trzebaby omijać i izolować, aby się nie znaleźć w polu rażenia.Głupcy prowadzący debili na rzeż.Pozdrawiam Pana Łukszę!CWPCiS! ???⚔❤????
Marian ... Demoniczna pisowska synagoga szatana juz jawnie i bezczelnie morduje Polakow, a najpodlejszą zbrodnią, jest zbrodnia na polskich dzieciaccch.
Franek ... Tak, tylko to wszystko za zgodą rodziców! Ciekawe czy im płacą?
Zhenew4... Wszyscy umrzemy ale ci naiwni znacznie wczesniej, nadciaga czas hanby, wstydu i tragedii ludzkich...
Kasia... Dziś będąc w sklepie spożywczym przy szkole średniej, młodzież przyszła na przerwie na zakupy, jeden z chłopców powiedział, że po szczepionce stracił przytomność za chwilę pielęgniarka docucila i wrócił na lekcje, powiedział, że nigdy nie miał takiej sytuacji że stracił przytomność.
Teresa ... LOT I INNE FIRMY NIE CHCĄ BRAC NA POKŁAD LUDZI ZASZCZEPIONYCH ZE WZGLĘDU NA ZAKRZEPŻYLNE
Andrea ... Jerzeli to naprawde " Prawda ", no to zrobili z Obywateli Polskich " Leboratorium do Testowan" , jak na Myszach !.
Jerzeli by to tu w Niemczech chcieli zrobic, to byl by potenrzny Problem, bo tu Lekarze, Mecenasi, itd, itd, zrobili by im Tornado !
Ludzie Obudzcie sie bo was Wymordujom, jak jurz na Dzieci idom, to przecierz widac jednoznacznie, rze potrezebujom Polskom Ziemie do innych Przychodzcöw, dlatego chcom sie najpierw Poskich Ludzi pozbyc !.
Teraz to jurz nic do Stracenia nie macie !, bo co ma sie jeszcze Stac !?.