Grysław 214 Spotkanie z planszowym wiedźminem, czyli rozmowa z Łukaszem Woźniakiem ryslaw


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=UaJGkhNsHv4Najlepsze komentarze:

Rafa? M... super materiał wspaniali ludzie pozdrawiam
MrKzkin... Świetne!
Marcy G... W czasie oglądania filmu, złożyłem zamówienie :) pozdrawiam bardzo serdecznie. Marcin
SilverC... :) interesting. I can understand 1/3 :) but thank you. What's Kickstarter alternative in Poland?
Gronbar... Grysław w środku tygodnia, co za święto!
Matheox... Świetny wywiad. Nie mogłem się doczekać kiedy tylko wspomniałeś o tym, że w planach masz rozmowę z Łukaszem. Wiedziałem, że będzie to naprawdę interesujący wywiad. Wielkie gratulacje dla całego zespołu Go on Board za świetnie moim zdaniem poprowadzoną kampanię i za ogromny sukces. Przed Wami wiele pracy dlatego życzę Wam powodzenia i weny w dopieszczaniu gry. Gry, którą wspieram od dnia pierwszego, a dzisiaj podniosłem jej status do wersji "all in". Teraz tylko czekać na opcję sundrop i trzymać kciuki żeby ten czas do premiery szybko zleciał. Powodzenia!
BearTap... Bardzo podoba mi się przeplatanie luźnych pogadanek, opisów konsol i rozmów z gośćmi. Nie da się znudzić. Oby tak dalej! Zdrówko!!
Grzegor... ...wsparłbym z miłą chęcią, ale jestem pusty jak BĘBEN przez VR ... a dlaczegóż ... poniewóż ;) za dużo oglądałem Grysława i poszło :D paradoksalnie było też tak z planszówkami jak zacząłem oglądać Wookiegie parę dobrych lat temu... i przewinęło się u mine spokojnie 400 planszówek - obecnie ograniczyłem do około 100 :) :)
Gry pla... Dzięki za zaproszenie - w innych okolicznościach zostałbym na kolejne 2 godzinki :)
Piotr P... Czy to ja mam ogromnego jet laga? Już piątek?