Jedyną pewną jest zmiana✨ pogadanka ALISSVLOGCHANNEL


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=t8WfgrN_WxINajlepsze komentarze:

Dorota ... ❤️
Agniesz... Pozostań poprostu sobą i nagrywaj kiedy chcesz i co chcesz ? Ja i tak będę oglądać i lubię Twoją rutynę ?? Pozdrawiam!
Ola Ber... Aliss nagrywaj to co chcesz, to Twój kanał, a my oglądamy Ciebie i część Twojego życia, bo chcemy i to lubimy! :) dla nas jest to super i nam się podoba, a jeśli innym nie - niech spadają, nikt im nie każe oglądać! Ale faktycznie teraz jakiś taki dziwny okres, myśliciele z nas ?
Moni Re... Dla mnie zawsze Twoje vlogi ogląda się C-U-D-O-W-N-I-E ?
nanana9... A co z Twoim produktem , sprzedażą nad którym pracowałaś w ostatnim czasie?
Agniesz... Też mnie wzięło na takie rozkminy jak byłam przed 30-stką ;) ja osobiście uważam, że pogadanki wychodzą lepiej jako osobne filmy niż w połączeniu z vlogiem.
Mirka Z... ❤️
solider... Hej! Jesteśmy w tym samym wieku i mam wrażenie, że trochę brakuje Ci celu w życiu. Wiele razy chciałaś coś zrobić, później mówiłaś, że nie było czasu. Kiedy pracowałaś na etat miałaś więcej energii i motywacji, teraz będąc w mieszkaniu masz "za dużo czasu" i za dużo myślisz i analizujesz. Życie jest za krótkie aby wciąż się nad czymś zastanawiać. Lepiej wziąć sprawy w swoje ręce i iść do przodu. Ja jestem na etapie organizacji wesela, pracuje na etat i dodatkowo robię podyplomówkę i szczerze? Nawet nie myślę co za x lat, po prostu jestem tu i teraz. Nie myśl za dużo, nie obiecuj tylko działaj ;)
Adam Ko... Kiedyś kupiłem aparat sony skuszony opiniami i to był dramat. tylko CANON
Paulina... Świetny film i świetny głos ! ?
Milutka... Więcej morza! Ciekawych miejsc do odwiedzenia! To najbardziej chyba mnie interesuje ?
Aneta K... Alisska ♥️ wspaniała pogadanka. Doskonale Cię rozumiem, bo teraz też jestem w tym samym momencie życia co i Ty. Mi z kolei choroba dała wiele do myślenia odnośnie siebie, mojego życia i moich celów na życie. Chętnie posłuchałabym vloga lub pogadanki z jakich źródeł czerpiesz inspiracje odnośnie tej tematyki ♥️ u mnie narazie są książki i instagram ( bardzo polecam Paulę Jagodzińską, wiele książek fajnych poleca i wrzuca treści związane ze samorozwojem).
Ma?gosi... Super film dałaś dużo do myślenia naprawdę ci dziękuję ❤
Marta 0... Ja chętnie zobaczyłabym miejsca, które warte są zobaczenia, zwiedzenia w Trójmieście.
Mnie aż tak bardzo kosmetyki nie interesują.
makta _... Czekam na filmy kosmetyczne..! ?
Dominik... Nadmierne myślenie może powodować zapętlenie... Życie ,to proces. Normalne , że zmieniamy się , zmieniają się priorytety... Przynajmniej u większości ludzi. I tłumaczenie zawsze ,ze wszystkiego nie ma sensu najmniejszego bo ile ludzi tyle opini. Na YT ,czy w życiu na codzien jest, to samo ludzie komentują , oceniają ale też są tacy co tego nie robią i żyją własnym życiem i to polecam ? mieć czas na swoje życie ,nie innych.
Magdale... A ja bardzo lubię takie zwykłe, rutynowe vlogi:) O wiele bardziej podobają mi się treści, które znajdują się teraz na kanale niż te z kilka lat wstecz.
Karolin... Wreszcie szczerze, super.
Bądź sobą, nie musisz nikogo udawać, taka jaka jesteś naprawdę, jesteś najlepsza wersja siebie ?
ThePral... ❤️❤️??
Weronik... Hej! Alu, powiedz proszę czy można się z Tobą skontaktować prywatnie? Pozdrawiam. I bardzo Ci kibicuje kochana :)