Bezpieczny wyjazd na wakacje, jakie trzeba spełnić warunki? TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=FlltEHZ_d9YNajlepsze komentarze:

jaros?a... Niechaj cię chwali kto inny, a nie twoje własne usta, obcy, a nie wargi twoje.
111mitr... zabrakło tu informacji o Chorwacji popularny kierunek dla Polaków.
Daniel ... Spis powszechny to mocno, mocno podejrzane pytania w tym roku. Dotąd takich nie było. Pamiętajcie, że niczego nie odmawiacie - po prostu nie bierzcie w tym udziału.
Tu podstawy prawne do obrony:

Z art 51 Konstytucji a szczególnie z ust2, wprost wynika, że :"władze publiczne nie mogą pozyskiwać, gromadzić i udostępniać innych informacji o obywatelach niż niezbędne w demokratycznym państwie prawnym". Przy tej okazji warto wiedzieć, że niezbędne dane o obywatelach (nie ich majątku) to imię, nazwisko, adres zamieszkania, ewentualnie adres meilowy i numer telefonu do szybkiego kontaktu, by sprawy urzędowe i sądowe były rozpatrywane bez nieuzasadnionej zwłoki. Pesel czy numer dowodu osbistego są potrzebne TYLKO w państwie dyktatorskim i obozach koncentracyjnych a nie państwie demokratycznym, w którym Naród jest władzą zwierzchnią. Jak już ktokolwiek ma ujawnić więcej szczegółów dotyczących swojego majątku, to muszą to być TYLKO urzędnicy, sędziowie i prokuratotrzy wojskowi, ludzie ze służb specjalnych, czy policjanci, którzy mają służyć Narodowi, by czasem ich majątki szybko nie rosły kosztem obywateli. Nawiązując jeszcze do art 51 ust 1 Konstytucji, który stanowi że : " Nikt nie może być obowiązany inaczej niż na podstawie ustawy do ujawniania informacji dotyczących jego osoby" - należy zwrócić uwagę na to że w tym zapisie nie ma mowy od danych majątkowych, a o danych dotyczących osoby. Dodam że jak ktoś przyjdzie do was byście podali mu wartość swojego majątku to zażądajcie dowodów na to że przepisy na których podstawie działa są zgodne z Konstytucją i spełniają KONIECZNE wymogi wynikające z art 188 ust3 i art 190 ust 2 Konstytucji RP w zw. z art 2, art 7, art 8 i art 37 ust1 Konstytucji RP. Jak takich dowodów nie ma to możecie wyprosić delikatnie mówiąc takiego człowieka, który pracuje dla ludzi którzy nie koniecznie rządzą zgodnie z Polskim prawem. Pamiętajcie że zgodnie z art 37 ust1 Konstytucji macie korzystać z wolności praw zapewnionych w Konstytucji a nie przepisach partyjnych czy domniemanych, gdyż takie nie są przewidziane.
Bardzo prawdopodobne, że dane przechowywane są, uwaga, w Izraelu
Skopiuj, udostępnij ?
Daniel ... To powinien wiedzieć każdy polak. Wiedzieć i domagać się wydobycia, poprawy dobrobytu. Tylko nowoczesne energie węglowe, geotermia ???????. A Polska to potęga Energi. PROGRAM NARODOWE AKCJE UWŁASZCZENIOWE DLA KAŻDEGO POLAKA W OPARCIU O GIGANTYCZNE ZŁOŻA NATURALNE. Polaku, chodzi o Twoja przyszłość i przyszłość Polski. Znajdź na fejsbuku Obywatelski Komitet Obrony Polskich Złóż Naturalnych.
One są nasze, każdego Polaka. A cały czas je sprzedają, jeśli tak dalej pójdzie będziemy kupować prąd, węgiel od krajów którym został sprawdzany, a jest na polskiej ziemi. Nastanie ogólna bieda. A w ziemi mamy ogromne bogactwo na setki lat. Skopiuj, udostępnij ten wpis. To powinien wiedzieć każdy polak, wiedzieć i domagać się wydobycia??
kostek ... Takie ładne kobiety, a trolle tego nie widzą i w kciukach nie doceniają ... ???? Ale i temat konkretny dla wszystkich, a ja się jutro zaszczepię z żoną i dziećmi, już mamy wyznaczony termin i nie będziemy płacić za testy, mając aplikacje w smartfonach QR potwierdzających szczepienie! ?? Piątek dobry na początek i Euro/futbol się zaczyna oby szczęśliwie dla naszych zaszczepionych piłkarzy, bo w Hiszpanii i Szwecji już czterech ma ,,świeży" Covid19!!! A mogli się zaszczepić ..., ale po co ...??? Pozdrawiam ?? Damy radę ????do samego finału! ??????
piotr t... Bzdura
Renata ... Hahaha ? nie ważne, że jesteś wyszczepiony ? ważne, żebyś zrobił test ? ważne żebyś zapłacił goju w euro ?
Micha? ... Napewno nie oglądać kurwizji tv pis !!!! To podstawowy warunek !!!