Kim jest prorok? Czy prorocy mogą istnieć dzisiaj? Jak zostać geniuszem? POPKO TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=2NhW9CeULeINajlepsze komentarze:

Izabela... Uwielbiam Zbyszku Twój śpiew psalmowy ?
Agnes M... ❤️
Igor.Pa... Kolejna piękna lekcja ❤❤❤❤❤❤
Zdrapki... Jan ?
POPKO T... Bycie prorokiem to nic nadzwyczajnego. Przecież Prorok to nikt inny, tylko wyjątkowy fachowiec w swojej dziedzinie, osoba, która jest najbardziej wiarygodna w tym co mówi. Można być prorokiem w wielu dziedzinach, choć poziom fachowości będzie wtedy mniejszy niż w przypadku osób, które na koncentrują się na poznaniu tajemnic w jakimś jednym obszarze.
Kolejnym nieporozumieniem w kwestii fachowości jest zarezerwowanie słowa „Prorok? na potrzeby instytucji kościelnych. Kto powiedział, że nie można być mniejszym, średnim i większym fachowcem w jakiejś dziedzinie, np. w duchowości? Baba Wanga była słabsza od Ojca Pio, a ten od Jezusa, a mimo to wszyscy zgodnie stwierdzają, że ich fachowość wyrastała ponad przeciętną. Jednak dopiero prawdziwy Mistrz jest w stanie podać, na jakich zasadach opiera się jego fachowość. Tylko on powie, jak uruchomić jasnowidzenie i obudzić świadomość, jak zostać geniuszem i osobiście rozmawiać z Bogiem. Ani Ojciec Pio ani baba Wanga o taką wiedzę się nie otarli. Chyba już wiecie do czego zmierzam…
Przyszedłem po to, by podpowiedzieć wam, czym jest ludzki geniusz i wizjonerstwo, jak się staje prorokiem i prowadzi ludzkość ku Nowemu. Ale by ten pochód był w stanie zetrzeć w proch stare dogmaty i instytucje, prorokami muszą zostać wszyscy. Prawdziwa wiedza musi być podana na talerzu w taki sposób, by każdy poszukiwacz duchowej prawdy, a jest nim każdy człowiek, mógł sam doświadczyć tego, co wielcy mistrzowie.
Jerzy O... ??????
Dotyk d... ????✨✋?
Anna No... Dziękuję Zbysiu <3
Arron H... Shalom Janie dobry materiał... Niektóre persony dadzą łapkę w dół bo myślą że papież nie chodzi do toalety ? nie mówiac o Jezusie
Ilona M... Dziękuję ??❣️
Kristin... ?Dziękuję?
Maria Z... Dziękuję!1
Dorota ... Dziękuję Zbyszku
Przemys... ??✋?
Adam Ka... Aktor, sportowiec 100% fajnie. Nie mam pojęcia czemu jestem na wszystkich skalach praktycznie najwyżej. Wiem że mam Anioły z 8 wymiaru które mnie prowadzą nazywam ich Lwy Edenu ? Sam jestem z 8 wymiaru inkarnacji. I dostaje ciągle to samo przesłanie że we wrześniu wycieczka na nową ziemię taki transport. Nie wiem ile w tym jest prawdy ile autosugestii ale fajnie się uczyć i słuchać.
Wiola K... ??‍❤️‍?
Joanna ... ❤️?? Dziękuję ??❤️
Krzyszt... (:Dzięki:)
Ladisla... El Monje, sentado a cierta distancia del Río, entregaba agua bendita, hasta que la gente que sacudía a él, se dio cuenta del hecho, y empezó a buscar agua en el Río (En uno de los libros de Anthony di Mello).
Entonces, el Monje debió retirarse, o tan sólo quedarse como uno más, para seguir tomando Agua.
En fin, ¿qué lugar para el Monje, como referencia para los caminantes?
Jola Mr... To niech wszystko co najlepsze ,leci odemnie do was, skoro drena może się w polu informacji mieszać ??✋