Witold WASZCZYKOWSKI, Agnieszka DZIEMIANOWICZ BĄK, Julia PITERA NA ŻYWO Super Raport, Sedno Sprawy Super Express


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=wj9ZdopkOfkNajlepsze komentarze:

Anna Na... Od dzis do konca lipca odpoczynek od internetu dla zdrowia psychicznego postanowilam POZDRAWIAM !!!!!!?????
Jan Kam... Proszę tego pana wysłać na San Escobar i żeby już nie wracał.
Andrzej... Kamila czy Ty nie masz ciekawszych tematów - to jest chore - przypomnij może widzów kiedy i w którym roku miałaś dyć zaszczepiona - i i zmień zawód na kamienarza ?
Grzegor... Brawo Panie ministrze
Andrzej... Kamila - Waszczykowski zagonił Cię w koźi róg - zajmji śię normalnością : a jak nieczcesz to zaproś do studja Bajden - który Ci to wytłumaczy +a Obama niech odpoczywa - a nie bruźdź
Robert5... kawal kutasa, wlamcie sie na moja skrzynke11
Tomek L... Zawodowy oszust Pinokio wraz ze swoimi kolesiami , oraz Juda bronią interesów Polski urządzając wyjazdy w plener , pikniki i robiąc wiece / ! PISzabrownicy i POlewacy won !.
Grzegor... Każdy ma prawo krytykować naszych polityków a nasi nie mogą
Bernade... O San eskobar
krosown... Waszczykowski...kawal chama gbura bufona i c**
Varg No... Przekaz dnia mają wszystkie pisiory! ???
Kazimie... Pis zwłaszcza wszystkie obszary życia w myśl:my to państwo, kto nie jest z nami to jest przeciwko nam. Buraki ,tacy jak ten gnom pisowski,nie powinien mieć głosu, bo kompromituja Polskę,
Jurecze... Kończ Waszcz ! Wstydu oszczędź.
Siegfri... Waszczu, na San Eskobar z toba. Pozdrawiasz z sesji plenarnej w Strasburgu a udzielasz wywiadu siedzac w lazience w pokoju hotelowym, mam nadzieje ze reczniki zostana na swoim miejscu
Arletta... Jaką mamy pewność że nie wypłyną nasze dane ze spisu skoro tak łatwo jest się włamywać na konta.
Visi To... Minęło 6 lat, artykuł Newsweeka "Mięsny jeż Waszczykowskiego" wciąż aktualny.
kambel ... Skad u wszystkich ta pewnosc ze Cihanouska wygrala te wybory? Ja rozumiem, ze Lukaszenka nawet gdyby przegral to by zrobil tak ze wygral, ale skad pewnosc ze na 100% tam tak bylo?
Patrycz... Bitcoiny dla Czech, Obama jest niedoinformowany, Teleexpres na bok, wpis Terleckiego to semantyka. W skrócie.
W?odzim... Totalitarny rząd RP (według terminologii prezydentów USA) razem z antydemokratyczną opozycją, przy wsparciu zakłamanych sprzedajnych mediów na oczach całego świata łamiąc prawo międzynarodowe, NISZCZĄ PAŃSTWO JEDNEMU Z NAJPIĘKNIEJSZYCH NARODÓW ŚWIATA - BIAŁORUSINOM. Pan Bóg milczy, PRZERAŻONY!!