UBIERAM SIĘ JAK KOREANKI... NA LATO 2021! Czas na SUKIENKI Pyra w Korei Pyra w Korei


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=O_RnEA_KSYkNajlepsze komentarze:

Pyra w ... Która sukienka najbardziej przypadła Wam do gustu? ? PS. Kilka sukienek z tej "kolekcji" widziałam na stronie kooding.com oraz en.chuu.co.kr - wysyłają też do Polski!
Dom St... Pierwsza i trzy ostatnie są super! :)
Emilia ... Pierwsza super, wcale nie babcina!!! Siódma, ósma i dziewiąta cudnie leżą!
Bernard... TJ się nie zna! Wyglądasz super!
Maria W... Kwiatuszku ślicznie w tej żółtej, zwróć i zamów większy rozmiar ☺️ żółty to twój kolor.. i błękitny też!
syla... Pyra jesteś śliczna dziewczyna, a ładnemu we wszystkim ładnie, jeżeli ja miałabym Cię ubrać to wybrałabym nr. 1?, czarna z kwiatem?, i ostatnia różowa?!
Patisan... Trzy ostatnie i tyle. Najlepsze dla Cibie. Ładnie Ci w nich ? Jedno pytanie co robisz z tymi ciuchami które nie pasowały na ciebie. Czysta ciekawosc i tyle. Bardzo proszę o jakieś słowo. Bardzo Was pozdrawial
Baja De... Pyrciu, ładnie Ci w sukienkach przed kolano, szczególnie w tej różowej trzeciej od końca i w tej niebieskiej drugiej od końca :). Może tamte pierwsze Twojemu mężowi przypominają ubrania które nosiła jego babcia kiedy był mały? Pytanie jaka wtedy była moda w Korei.
Pozdrowionka!!!
Anna Sz... Te 3 ostatnie pieknie wyladasz??
Makki 9... Jak dla mnie zielona w kwiatuszki jest prze-mega-super i ta niebieska w ciapki! :D
ola_cha... 5 i 6 są mega :)
Silver9... Zdecydowanie ta pierwsza i druga z bonusowego materiału i ta po tej w kwiatuszki. Ładnie układają się na sylwetce i na spokojnie można w nich gdzieś pójść. I tak sobie myślę, że nie mogłabym kupować koreańskich ubrań, bo mam za szerokie ramiona i za duże bicki i bym się nie zmieściła w nic pewnie ?
Magdale... obie różowe!
bozenap... Pierwsza sukienka i trzy ostatnie są super. Reszta niestety nie halo. Ale to tylko moje skromne zdanie. W krótszych sukienkach wygląda pani wspaniale. Pozdrowienia.
Anna Ma... Zdecydowanie te trzy ostatnie. Pozdrawiam
moniaaa... Te trzy ostatnie pięknie leżą :-) najbardziej chyba podoba mi się różowa (pierwsza z trzech ostatnich). Jak z dramy :-)
eliswia... supi są trzy ostatnie i a kopertowa w kwiatki z dekoltem na agrafkę. Serce skradla mi też żółta (jakby była pasująca w biuście).
uleczka... Sukienka w mlecze najlepsza! Bardzo dobry kolor i fason. Mega korzystnie
A St... Pyra: jestem nieprzygotowana z włosem rozwianym
Też Pyra: ma piękne lśniące ułożone włosy ?
Też chce być tak nieogarnięta ??
Marlena... Moim zdaniem tylko te 2 różowe sukienki na końcu wyglądają dobrze, ta niebieska na końcu jest chyba za kusa, za mała albo ma talie w złym miejscu (pod biustem?) wygląda jak z młodszej siostry. Te różowe warte zostawienia