ODT JAK ZAKLINOWAĆ RĘKĘ W KOMODZIE?! Jeździsz jak BABA! Enjoyment


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=phZKtTZrx8oNajlepsze komentarze:

ja traq... Raczej można taką zamrażarkę zwrócić (jeżeli na ich stronie był inny opis produktu), najlepiej wypisać przed zwrotem dokument reklamacyjny (znajdziesz wzory czegoś takiego w Internecie, żeby wiedzieć jak to dobrze wypisać)
Patrycj... Jeśli w towar nie zgadza się z opisem to masz prawo oddać A oni mają obowiązek przyjąć.
Urszula... Jesteś super gadulko!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Oliwkaa... Przez cały filmik nie mogłam ze śmiechu :D
Zofia M... Droga Martusiu odnośnie zwrotu tej zamrażarki
Sprzedawca nie ma obowiązku przyjmowania zwrotu towaru, jeżeli został zakupiony w sklepie stacjonarnym, tylko dlatego, że klient się rozmyślił. Niektórzy sprzedawcy umożliwiają zwrot towaru w określonym terminie i pod określonymi warunkami – jednak wynika to z ich polityki sprzedaży, a nie z obowiązków prawnych.

Sprzedawca może przewidzieć w regulaminie sklepu stacjonarnego możliwość zwrotu towaru przez kupującego w określonym terminie, na przykład 14 lub 30 dni i pod określonymi warunkami, na przykład tylko z paragonem zakupu i oryginalnymi metkami, w stanie nienaruszonym.

Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy, w tym koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania, chyba że przedsiębiorca zgodził się je ponieść lub nie poinformował kupującego o konieczności ich poniesienia.

Pozdrawiam ❤
martyna... Kobitko nie wiem skąd ty bierzesz tą pozytywną energię ale zarażasz nią ZAWSZE ! Znowu zrobiłaś mi dzień !♥️? Tylko przy Twoich filmach płacze ze śmiechu ?

Pozdrawiam i dużo zdrówka ?
Justyna... to kup sobie ledy jak nie ma
Natalia... Kochana, to ile Ty masz lat skoro 11 lat masz już prawo jazdy? ???
Martyna... Mam tak samo z praniem ??
Wiolett... No jesteś naprawdę rozgadana super.
Agniesz... Oglądając Cię śmieje się co chwilę, a mój mąż ma takie WTF? ?
JA n KA... Nie wiem jak ze zwrotem w Twoim przypadku, ale bardzo szkoda, że nie masz no Frost, dzięki tej funkcji nie będzie problemów z zaladzaniem się zamrażarki i koniecznością rozmrażania, co w przypadku zamrażarki jest naprawdę uciążliwe, bo raczej trudno jest opróżnić zamrażarkę do zera, a nie zawsze jest gdzie przełożyć na czas rozmrażania
Bez światła da radę, bo szuflady i tak się wyciąga
A zamrażarka głośno chodzi na początku chyba każda, szczególnie pusta
Anna W... Jasne, że możesz zwrócić, tym bardziej, że opis różni się od stanu faktycznego. W wielu sklepach masz zwrot do 30 dni
Helen N... Czekam na ODT już z dzieckiem❤
loli wa... Do 14 dni można zwrócić podobno
Maja Ko... Możesz gadać ile chcesz. Wcale nie przeciągasz nie przynudzasz. Pozdrawiam. Uwielbiam
Anna Pl... Jesteś najlepsza, detektor mięsa :))))) no padłam. Czuję się jakbym siebie oglądała, też niedawno skończyliśmy budowę domu, też jestem w ciąży i też tydzień temu kupiliśmy zamrażalkę. Wózek też już mamy. No pięknie się Was ogląda a i też mamy dwa psy :))) to jest stan umysłu dwa psy hehehe pozdrawiam serdecznie :))))
dagaost... Super babeczka z Ciebie ? twój synek będzie miał szaloną mamuśkę . Fajne w Tobie jest to ,że jesteś mega naturalna pozdrawiam i czekam na więcej takich filmików.
Joanna... Hahhaha ??
Only Ad... kocham ?