ARK Genesis 2 PL 6 Trudna Misja Walka Sam vs Wszystkie Gatunki RizzeR


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=57duGbi2we8Najlepsze komentarze:

Jakub S... Jeszcze raz napiszę ten konentarz.

RizzeR. Jeżeli chcesz zdobyć R-Reaper queenking. To. Sprowadż. R-Reaper queen pod serce z terminalem .tam jest kwas niech tam stoi i jak będzie miała 2000 hp powinna już zapładniać wyprowadż ją z tamtąd i stań na bliski dystans i powinna cię złapać i zapłodnić . wtedy bravo jesteś mamo-tatą
polo ro... Rizzerr szkoda że stremujesz tyle Arka i nie wiesz że odwodnienie zabiera Hp, stamine i jedzenie , wystarczy włączyć opisy statusów na kółku - chat scroll-..
T0sken... Kox
TrendyS... A ty zrobisz całą fabułę od nowa
Bartek ... Rizzer a będzie seria z the isle?
Szynek ... mega odcinek
Split... Pogchamp
xQ3RNOx... Ale że ark powrócil ;D
tarcza... .
Krzyszt... Ale się to fajnie ogladało
Robi... Olej tak jak wspomniał ktoś poniżej jest w kosmosie . Zmiana surowców występuje w cyklu dobowym. Poza tym ropę masz w zrzutach i to całkiem sporo. A jeżeli chcesz się jednak zapuszczać w niebezpieczne strefy to zainteresuj się specjalną zupką, która pełni rolę lekkiego kamuflarzu i zmniejsza zainteresowanie dino twoją osobą - tylko wtedy takie eskapady mają sens. Inaczej jesteś dla nich jak latarnia dla much - świecisz w ciemnościach z uśmiechem na twarzy, podano do stołu.
I muszę to ogłosić znalazłem gniazdo pszczół - bez teka, sowy lub parazaura to jak szukanie w stogu siana. Łapa w górę za szalone misje.
Marcel ... .
KUBA DO... Jak chcesz zdobywać olej to polecam zabijać bassilo mi z jednego leci od 600 do 1200 oleju znacznie łatwiej i szybciej niż zbierać normalnie
KUBA DO... Wróci kiedyś ekipa z ext i gen 1?
xSpinox... Super odc proszę zrób wszystkie 10 fal
Dominik... Czm nie ma kamerki ?
Stefan ... Rizzer oswajaj stridera jest good i op
Micha? ... ??
Micha? ... Takie info w kosmosie pomiędzy ogrodami też jest olej tam gdzie w ostatnim odcinku metal zbierałeś