Grysław 215 Przewidywania i przepowiednie, czyli czas E3 ryslaw


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6NlpOWybgnUNajlepsze komentarze:

reavek... a to nie jest tak że oni potwierdzili że będą dalej rozwijać (tworzyć nowe gry) w uniwersum Cyberpunka? W dodatku ta gra sprzedała się świetnie, więc na pewno coś powstanie.
Mateusz... Chlopie
Przestań wstawiać "aczkolwiek" co drugie słowo w zdaniu
Wówczas będzie zajebiscie
Już jest super
Zbyszgg... Chcę Bloodborne w 4K 60fps i RT <3
Dominik... Dziękuję za zaginanie czasoprzestrzeni ;-)
Dominik... jak można narzekać na sklep w nintendo switch przecież to jest najlepsza gra na tą konsolę! można grać w to bez końca! co chwilę sam się odświeża i przenosi nas na sam początek co jest mocnym nawiązaniem do serii souls! jest masę perełek do odkrycia dla wytrwałych! są mikropłatności które są stratą pieniędzy ale zmieniają tylko kosmetyczne aspekty przez co nie jest p2w! jest opcja kategorii w których jest wszystko i jest ukryta opcja wyszukiwania gier po gatunkach a to tylko jedna z wielu mechanik która jest do odkrycia dla fanów eshopu! aktualizacji i nowych treści jest tyle że fort nocą tego nawet im zazdrości! to nie są wady to są funkcjonalności! mam już w nim pewnie już z kilkanaście godzin a nie jestem nawet w połowie mocno polecam! IGN 10/10!
Lonley ... Mówicie o tym filmie na temat pierwszego xboxa? ;)
https://www.youtube.com/watch?v=Yikt9b7z3JE&ab_channel=arhn.eu
Zbyszgg... Nie warto kupować Switcha bo jest za słaby, już zaraz wychodzi Switch PRO
I tak się kręci od 2 lat
Bart?om... Mi się marzy nowy Deus Ex
Dominik... Elden Ring.. Ohhh Elden Ring
ixirafa... Elden Ring w styczniu i nic już więcej nie potrzeba :)
Piotr P... Dla mnie największa bomba tych E3 to Elden Ring z datą premiery w styczniu :-)
Rick Da... Będzie jakiś dodatkowy kontent np komiks lub film? Ciekawostka miesiąca to polskie Studio N realizujące właśnie dubbing do Terminatora 2.
Jakub R... co to za pyszne piwko?
Jarek B... Odcinek petarda... Jak co piatek, chcialem obejrzec Gryslawa a zostalem uraczony prawie 2 godzinnym filmem - "Incepcja 2" ?
Piotr P... Będę bronił switcha lite bo uważam, że jest lepszy od pierwowzoru. Wg mnie klasyczny switch to nieporozumienie. Za wielkie to na handhelda, a za cherlawe pod telewizor. Zgniły kompromis pomiędzy konsolką przenośną a stacjonarną konsolą. Lite chociaż i tak spory to jeszcze podchodzi pod definicje handhelda. A za te same pieniądze co klastczny switch można kupić klasyczne ps4 i vitę i czerpać co najlepsze z obu światów. Pozdro :-)
Sherloc... Dzięki za odcinek, super się słucha!
Mistrz ... Podzielam zdanie Rysława o grach międzygeneracyjnych i kompletnie nie rozumiem komentarzy w stylu „więcej graczy zagra, super”. Przecież na PS4 wyszło tyle setek, tysięcy gier… Kto ograł to wszystko? I teraz musi koniecznie dostać God of War 2 i Gran Turismo 7 bo PS4 leży i się kurzy. Na tym to powinno polegać że przez lata zbiera się kupka gier na nową generację dla której kupuje się konsolę. Gracze na takim zagraniu nie zyskują. Niezależnie czy mowa o PS4 czy PS5. Przez takie dzielenie obie grupy graczy dostają gorszy produkt niż potencjalnie mogliby dostać. Kto wygrywa? Jim Ryan.
Gronbar... Z tymi grami produkowanymi wychodzącymi w tym i następnym roku to nie byłbym taki pewny ograniczeń, skoro powstawały jeszcze sporo przed premierą czy pierwszymi devkitami więc one były od początku robione zapewne na starą generacje z ewentualną możliwością wyjścia w nowe.
rea... 12:08 Salut!!!
Szysch... Zapisuję wszystkie przepowiednie w formie przypomnienia w kalendarzu, ciekaw jestem jaki procent się sprawdzi :D Premiera Dying Light 2 no ciekawe czy kwiecień czy późna jesień bo z tym grudniem to podzielam opinię prowadzących.