THALGO W ŚWIECIE MORSKICH KOSMETYKÓW COCO COLLECTION


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=s8UMQ8wtLxENajlepsze komentarze:

J P... Świetna marka, tylko te ceny :( Wolę jednak zabiegi - mezoterapię, osocze, fibrynę i jakiś tańszy krem nawilżający + spf :)
Iwona K... Cudownie rozpoczęty dzień w cudownym towarzystwie ?. A co do produktów, nie posiadałam żadnych z tej marki, ale myślę że napewno na coś się skuszę, bo recenzja pierwsza klasa, dziękuję Anitko?
S?owik... Nie słyszałam o tej marce ?
Ole Pan... Składy mają jak dla mnie koszmarne ale każdy niech robi co chce
Ma?gorz... Anitko od pewnego czasu kuszą mnie kosmetyki Thalgo ponieważ moja skóra bardzo lubi algi . Moja kuzynka od dawna stosuje te kosmetyki i bardzo je poleca , Przekonałaś mnie do zakupu kremu z tej marki .Pozdrawiam
matylda... ??
Kasia I... ???
Anna Te... Wszystko brzmi interesująco ? nigdy nie miałam nic z tej marki
Kinga G... Thalgo zawsze kojarzy mi się z mega luksusowa marka dość przystępnej cenie. I mega jakością:) osobiście nic nie.mialam od nich .
Barbara... Piękna ta bluzka (sukienka). Żywe kontrastowe kolory świetnie korespondują z Pani urodą. Mogłabym wiedzieć z jakiego sklepu pochodzi?
Katarzy... Peeling do ciała Thalgo miałam. Cudo. Z niczym nie umiem po latach porównać.
Katarzy... Moja kosmetyczka zaczynała pracę na Thalgo. Mówiła jak wyglądała wizytacja przedstawicieli Thalgo, którzy wizytowali salony, którym pozwalali lub nie na pracę na ich kosmetykach. Inaczej nie sprzedawali salonom kosmetyków.
Katarzy... Znam. Od lat. Jakość niesamowita. Po raz pierwszy algi wykorzystane tak jakościowo i na tak profesjonalną skalę.
lovelyb... Lubię to,że tak fajnie opisujesz rożne marki,jest potem w czym wybierać jak szukam czegoś nowego dla siebie czy na prezent?? miłego weekendu!