Mateusz Morawiecki w Balicach: PolskiŁad to program, który ma służyć rolnikom i polskiej wsi TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Nzhsf8ItOOQNajlepsze komentarze:

Jadzia ... Kłamliwa gnido ludobójco Polaków że ci tej mordy nie wykrzywi z tego kłamstwa. Wszyscy Polacy miejmy się na baczności. Nie bez kozery tak słodzi Pinokio WON.
Tomek L... Syjoniści jak wiemy to rasiści i zabójcy Palestyńczyków - to fakty z oficjalnych mediów . Najlepiej to widać po działaniach Izraela . Nienawidzą wyjątkowo nas Polaków ! We wszystkich innych Krajach ( poza Izraelem ) na ogół ukrywają się pod zmienionymi nazwiskami . Od dziecka są szkoleni pod kontem nienawiści i kłamliwych faktów w stosunku do nas Polaków ! ( jest nawet taki film dokumentalny ) To nie są przyjaciele niestety . PISyjoniści im służą i jankesom a nie Polsce !
Marek J... Nie jest perfekcyinie ale tak trzymać panie Premierze.
Grazyna... SZACH MAT, OPOZYCJO!
Henry C... Brawo PANIE P R E M I E R Z E .
Witterb... Ostatnio jak zobaczył rolników idących w jego stronę dało się usłyszeć tylko krótkie - shalom i znikł.
Anna Kr... Do zycia potrzebna miska ryzu i doly kopac
Jolanta... Lubię was
Waldema... Oj oj oj Mateuszu ????
Waldema... Pamiętajcie wróg cały czas podsłuchuje
[Rara A... Gdy z Tobą skończymy Morawiecki, Unia nawet nie kiwnie palcem w Twojej obronie zbrodniarzu! Zemścimy się tak że nie będzie po Tobie co zbierać czerwona m*rdo - kara Cie nie ominie agencie obcych wpływów udający polskiego Patriotę!
Ellenaj... Nowy Wał Morawieckiego
Dzienni... jakim typem trzeba być żeby przyjechać tam i kłamać ludziom haha przez ostatnie 5 lat sprzedali i zabili polską wieś a teraz nowy łagr ma pomóc no kurva hahaha pinokio
Dzienni... nowy łagr który ma dobić polską wieś już na maxa ale kłamstwa kłamstwa kłamstwa a TVP ????? czemu nie ma relacji na żywo z Warszawy co ?????????? oczywiście nigdzie tego nie pokażecie w wiadomościach później a jak pokażecie to propagandą przerobicie na swoją narrację co ? haha a ludzie nie będą się dziabać, nie będą, wydziabiecie tylko tych nieświadomych co już mają wyprane dzbanuszki
Kamil G... Dziękuję Bardzo Panie Premierze Mateuszu Morawiecki za te Szczere Mądre Słowa. To były Ciężkie Niesprawiedliwe Czasy Lata 90 dla Zwykłych Ludzi. Ludzie w Dzikim Kapitalizmie w latach 90 tych Żyli w Biedzie I Ubóstwie Bezrobocie Opieka Społeczna Wyzysk Niskie Pensję Umowy Śmieciowe itp. Polska Wieś jest Motorem Gospodarki. Nasze Polskie Warzywa Owoce są Najlepsze przez Naszych Polskich Rolników. Nowy Ład Rząd Polski jest Gwarantem Nadzieją Wielką Szansą na Lepszą Przyszłość. Niech Żyje Nasza Polska Ojczyzna ??
Johny C... Cały widz polega na tym ,w jakim państwie wolimy żyć - Pis- landzie ,Peło - landzie ,Kurwin -landzie czy Lewico -landzie ,ja już wolę PiS -land ! ale zrozumie tych ,którzy wolą jak im z butów śmierdzi !
Tomek L... Bezczelni kolaboranci i oszuści robią coraz to nowe WAŁY !
Agniesz... Zostawcie naszego papieża w świętym spokoju ... Wy fałszywe m.... y ....
Daniel ... Spis powszechny to mocno, mocno podejrzane pytania w tym roku. Dotąd takich nie było. Pamiętajcie, że niczego nie odmawiacie - po prostu nie bierzcie w tym udziału.
Tu podstawy prawne do obrony:

Z art 51 Konstytucji a szczególnie z ust2, wprost wynika, że :"władze publiczne nie mogą pozyskiwać, gromadzić i udostępniać innych informacji o obywatelach niż niezbędne w demokratycznym państwie prawnym". Przy tej okazji warto wiedzieć, że niezbędne dane o obywatelach (nie ich majątku) to imię, nazwisko, adres zamieszkania, ewentualnie adres meilowy i numer telefonu do szybkiego kontaktu, by sprawy urzędowe i sądowe były rozpatrywane bez nieuzasadnionej zwłoki. Pesel czy numer dowodu osbistego są potrzebne TYLKO w państwie dyktatorskim i obozach koncentracyjnych a nie państwie demokratycznym, w którym Naród jest władzą zwierzchnią. Jak już ktokolwiek ma ujawnić więcej szczegółów dotyczących swojego majątku, to muszą to być TYLKO urzędnicy, sędziowie i prokuratotrzy wojskowi, ludzie ze służb specjalnych, czy policjanci, którzy mają służyć Narodowi, by czasem ich majątki szybko nie rosły kosztem obywateli. Nawiązując jeszcze do art 51 ust 1 Konstytucji, który stanowi że : " Nikt nie może być obowiązany inaczej niż na podstawie ustawy do ujawniania informacji dotyczących jego osoby" - należy zwrócić uwagę na to że w tym zapisie nie ma mowy od danych majątkowych, a o danych dotyczących osoby. Dodam że jak ktoś przyjdzie do was byście podali mu wartość swojego majątku to zażądajcie dowodów na to że przepisy na których podstawie działa są zgodne z Konstytucją i spełniają KONIECZNE wymogi wynikające z art 188 ust3 i art 190 ust 2 Konstytucji RP w zw. z art 2, art 7, art 8 i art 37 ust1 Konstytucji RP. Jak takich dowodów nie ma to możecie wyprosić delikatnie mówiąc takiego człowieka, który pracuje dla ludzi którzy nie koniecznie rządzą zgodnie z Polskim prawem. Pamiętajcie że zgodnie z art 37 ust1 Konstytucji macie korzystać z wolności praw zapewnionych w Konstytucji a nie przepisach partyjnych czy domniemanych, gdyż takie nie są przewidziane.
Bardzo prawdopodobne, że dane przechowywane są, uwaga, w Izraelu
Skopiuj, udostępnij ?