Jak graliśmy sesję RPG w Tamriel ZagrajnikTV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=YEIQFbVtFF8Najlepsze komentarze:

Qb_ 26... Proszę poprowadź kiedyś sesje rpg z widzami
Dracul... Ogromny minus za tego kreta światka rpgowego w Polsce, czyli baniaka typa z przerostem ego tak wielki, że jak by się na swoim ego dało latać to to by z układu słonecznego wyleciał bez problemu.
SYGNET... A co z twoją postacią w Zew Cthulhu też prowadzoną przez Baniaka, zrezygnowałeś czy nie było okazji zagrania drużyna Popiołu?
Sorkvil... 2:42 odpowiedź to 1
Zetsubo... Hej Zagrajnik, tak się zastanawiam; Grałeś może w Indivisible? Niesamowita platformówka i wciągającą fabułą. Byłbym naprawdę ciekaw twojej opinii na temat tej gry. (Dla zachęty powiem że samo sterowanie i responsywność postaci jest zrobiona wręcz pieszczotliwie :D) Co do samego materiału to gdzieś musiało mi to umknąć, ale sam jestem od względznie niedawna fanem rpg, i tylko ze względu na cb, na pewną całą sesję obejrzę.
A jeśli jakimś cudem przeczytasz ten komentarz: Dzięki za wspaniały kontent na kanale, gdzie w każdym filmie widać ogrom włożonej pracy aby był najlepszej możliwej jakości. Bez cb YT wiele by stracił. :D
Raptol... sprzedales sie !
fajnie to zmontowales +++
105saph... Planujecie w przyszłości kontynuować tą historię?
Kacper ... Sesje RPG trochę mi się kojarzą z graniem w Mafię w podstawówce, ale to tylko moje osobiste skojarzenia. Ach te piękne czasy, kiedy to było
Tadeusz... pierwszy komentarz :D